Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz fateless #27 üzenetére

    Én azért ezzel is vitatkoznék, nem tudom ezek mennyire pontosak, vagy mi számít aktivitás mérésnek. Lépés szám, táv??
    Ezt azért is kérdezem, mert a telefon az gondolom gps alapján számol. Volt, hogy számoltam 2-300 lépésig, +/- 2 eltérés volt.
    25-40k lépés egy alkalommal megvan.
    Na most, a hugom vett valami ilyesmi órát, vagy minek nevezzük ezeket, napi 15-20 ezer a lépés száma. Ühüm, ott kezdtem el gondolkodni hova az a... 3,14csájába mászkál, mikor egy kasszában ül egy kis üzletben.:D Ott 1 km-t is rengeteg idő lenne lesétálni, nem 13at.
    Gondolom ezek az órák a kézmozdulatot veszik figyelemben, ami akkor nem teljesen valósak. Ha most egész nap nyomom a pénztárgépet, vagy varrok, vagy rázom a karom akkor számol..
    Na ezt csináld meg a telefonnal..
    És akkor így engedjek rá egy szinkront a telefonra, mikor én van hogy naponta 30 km-t sétálok :D

    És akkor térjünk rá a véroxigénre vagy a pulzus mérésre.
    Nekem speciel jól jön / jönne ha folyamatosan mérne, mert azért vannak bajaim (2 éve kaptam új szívet :K )
    Igaz van rendes vérnyomás mérőm meg a telefon is jól méri a pulzust (az omron m7 int és note 9 közt 1bmp eltérés szokott lenni) így nem is sokat szoktam ilyesmin gondolkodni.
    Pont az üzemidők miatt, mert ha vennék akkor az Gear S3F lenne, vagy G. watch (active) lenne. De ezeknek az üzemideje nem egy acélos, ha az ember "használja" is.

Új hozzászólás Aktív témák