Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    Üdv mindenkinek. :R
    Csatlakozom hozzátok mától, mivel ma jöttek meg (Extreme Digital - Navy Blue) nekünk is a karkötők :)
    Én egy Iphone 7plus-al használom. Eddigi tapasztalatok jók. Gyorsan csatlakozott, gond nélkül, azonnal le is töltötte a karkötő legfrissebb firmware-ét. Az első aksitöltés 70%-ról 100%-ra kicsit lassúnak tűnt, majd egy órába telt.
    Kellemes viselet, alig észrevehető.
    A lépésszámlálás jól működik, bár azt máris észrevettem, hogy a megtett távolságot furán 2 részre bontja (séta és egyéb). Gondolom itt a karlengetés, kijelző felébresztés is beleszólt, így a távolság amit mért, az kicsit több, mint amit a lépésszám alapján kalkulálna az ember. Szépen szinkronizálja a programmal amúgy, ezzel sincs gond.
    Az értesítések szépen megjönnek, email, sms, viber, amit eddig próbáltam és a tartalma/feladó is látható, nemcsak annyi, hogy "üzeneted érkezett". (Ha elolvasom, automatikusan törli is az üzenetet, nem ragad be, illetve működött a több üzenet törlése egyszerre is email-ek esetében.)
    A hívásjelzés is rendben van, kiírta a hívó nevét és az elutasítás is megy rajta.
    A hőmérséklet kijelzéssel kapcsolatban olvastam korábban, hogy sokaknak csak a "nap" ikon van bármilyen is az idő. Nálam most épp az erősen felhős ikon látható, ami valós égkép adat és a hőmérséklet is korrekt :)
    Egy dolgot nem találtam, persze lehet ez nincs is benne :) Az üzenetek forrásának a kiválasztását. A programban nekem csak be-, illetve ki lehet kapcsolni az üzenetek továbbítása funkciót, más egyéb opciót és egyéb beállítási lehetőséget ott nem találtam. Tehát pl. azt, hogy miről küldjön és miről ne értesítést. Így ezek szerint, ami a telefonon be lett állítva értesítés, azokat küldi át, mintegy lemásolva, illetve a karkötőre is kijelezve azokat.
    Összességében kellemes és jó kis darab.

    [ Szerkesztve ]

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák