Új hozzászólás Aktív témák

  • Protector

    csendes tag

    Sziasztok.

    Aki gondolkozik a megvételén én bátran ajánlom. Pár hete használom és egyáltalán nem bántam meg a vételt. Az akksi idő nagyon jó, egész napi internet, wifi, és még sok játékkal is bőven bírja a nap végéig, a töltés pedig nagyon gyors, kb. 1,5-2 óra alatt teljesen tölti a telefont szinte nulláról.
    A telefonkönyv még nekem is sajnos fordított sorrendben mutatja a neveket és ezt még mindig nem lehet változtatni sajnos.
    Viszont már érkezett rá frissítés (PLK-L01) ami eltüntette a hiányzó második SIM ikonját, ez mondjuk jó ötlet volt. A frissítés óta a memóriát is mintha jobban kezelné a cucc. Az Android is 5.0.2 lett így, nem mintha az EMUI miatt számítana.
    Gyorsasággal abszolút nincsenek gondok, minden "smooth".
    Nekem kicsit gond volt hogy a kezem nem a legnagyobb ezért a fém hátlap miatt mindig úgy éreztem hogy könnyen kicsúszik a kezemből, viszont találtam rá egy tokot ami nagyon jó minőségű és a telefon fogását is "növeli". Anyaga műanyag de nagyon minőségi matt színű, a 1st Gen Moto G hátlapjához tudnám hasonlítani vagy annál is talán még kicsit minőségibb. Aki tokot keres a H7-jére annak bátran ajánlom. [link]
    Akinek kérdése van tegyel fel nyugodtan, ha tudok válaszolok. :)

    iPhone 11 Pro

Új hozzászólás Aktív témák