Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz bambano #25 üzenetére

    minden tiszteletem mellett kérdezem. a példámat sikerült feldolgozni ? igen ott kint voltak szép számmal, emberrel, gépekkel. oda vihettek volna polgárvédelmiseket vagy amit akarsz oda ők kellettek. megint más kérdés hogy nem az ő feladatuk lett volna egy ipari baleset elhárítása. a tény viszont tény marad. de árvizek alatt is mozgósítottak már nem kevés embert. és nem a gépesített századokból, hanem a kopaszok ott lapátoltak a töltésen ha elhiszed ha nem, ez nem vélemény kérdése hanem tény.

    az egész onnan indult ki, hogy idétlen barmok gyülekezete akik parancsra meghalnak. nem. ennél sokkal több. a finanszírozás és egyéb juttatások jogosságán lehet vitatkozni, de véleményem szerint nem bölcsész hadtest akik agyatlan barmok ahogy a kedves "kolléga" állította... én csak és kizárólag ezzel vitatkoztam. ezer és egy módon használhatnák még fel ezt a "szervezetet" a közjó és a közbiztonság érdekében. az nem a hivatásosok hibája, hogy nem teszik. ha kiadják a parancsot akkor megy és ha belehal is megcsinálja. ez a feladata. egy polágőrnek vagy polgárvédelmisnek nem.

Új hozzászólás Aktív témák