Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bennyboy

    őstag

    válasz morfeus08 #467 üzenetére

    Én ezt a semmitmondó üzenetet kaptam a huawei-től amiben véletlenül sem sikerült értelmezni Dzsenifernek a problémámat: Dzsenifer vagyok, én fogadtam az üzenetét. Köszönjük szépen, hogy hozzánk fordult!
    Sajnálom az Önt ért kellemetlenséget!

    A Huawei Watch GT 2 modell iránt magas volt az érdeklődők száma, vélhetően emiatt nem jelzett Önnek az értékesítő.
    Kérem vegye fel a kapcsolatot az eladóval, akitől megrendelte a terméket!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Huawei Watch GT 2 modell alapcsomagjában nem található extra szíj.
    Hivatalos viszonteladóink különböző promóciókat hirdethetnek meg hivatalos felületeiken, melyek kizárólag az adott értékesítőre vonatkoznak.
    Az eladók kedvezményeire nincs befolyásunk, illetve a nem hivatalos oldalakon feltüntetett esetlegesen téves információért nem tudunk felelősséget vállalni.
    Megértését köszönjük!

    Amennyiben azt tapasztalja, hogy hivatalos weboldalunkon pontatlan, vagy félreérthető információ olvasható, kérjük jelezze számunkra és küldje el a weboldal linkjét!
    Együttműködését köszönjük!

    Üdvözlettel,
    Dzsenifer
    Ügyfélszolgálati Munkatárs

    Hogyan küldjem el a magyar linket ha már szó nélkül levették? Azt sem sikerült megértenie, h a hivatalos huawei oldalról beszéltem, nem egy viszonteladóról. De elengedtem mert esélytelennek és időpazarlásnak tartom, h felvilágosítsam őket, h ez pofátlanság.

    ELADÓ D3 ROS CE 15k

Új hozzászólás Aktív témák