Aktív témák

  • LordX

    veterán

    válasz divot #101 üzenetére

    Nem tudok (és nem is akarok) egyet érteni. Tíz évvel ezelőtt szerintem a Földön statisztikailag senki nem lépett át még 1 byte havi forgalmat sem (ugye.. a statisztikát rontják a tudósok a CERN-ben, azt kb. ennyi...). Viszont megjelent a WWW, és publikusan is elérhető lett, ezzel ma simán le lehet érni havi 2-3GB adatforgalmat. Már vannak olyan technológiák, amik ezek a hülye korlátos hozzáférések miatt nem tudnak igazán elterjedni.

    Pl. videocset. Csináltad már? Nem? Akkor miért szólod le?!? Igen? Jobb mint a telefon? Naná. El lehet vele érni az ország másik végében a pl. barátod/barátnőd? Naná, ha van neki ''szélessávú'' net. Nekem rohadtul júl jönne, mert 5-7 órát utazok, mire eljutok hozzá. (és vica versa..) Kár, hogy nincs netje. Koliban szobatársamnak barátnője kiment Amszterdamba pénzt keresni (Először én is arra gondoltam, de csak bébisintér.. :DDD). Még elutazni sem tudtak egymáshoz. De videocseten látták egymást.

    Másik. Vki mondta, hogy mivan, ha anyu nézi onlájn a BB-t/VV-t. Mekkora bitrátásak? Ha jól néztem a VV honlapját, van ~512kbites is. (Brr, emiatt elmentem arra az undorító honlapra... :) ) Ez 68 óra alatt 15GB. Naponta 2 óra + normál netezés.. Nem úgy ismerem a VV rajongókat, akinek ez elég lenne... (sajnos..)

Aktív témák