Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbchris

    senior tag

    Egy mocskos romos ro**dékok már . Hát már a fa***verésre nem akarnak jogdíjat kérni ?? Egy mocskos ingyenélő banda aki a mi pénzünkön élősködik éppen ezért lesz*rom a Megasztár meg ilyeneket mert pont őmiattuk is kell fizetnünk már mindenre mert ennek is tiszteletdíj meg annak is és egy albumon akar milliomos lenni . Na de nem baj majd jön a feketegazdaság megint na meg a Gyurcsány csomag .

  • bbchris

    senior tag

    válasz gorlin #155 üzenetére

    Remélem csuklik a mocsk*s állatja . Nem elég hogy a f*sz miniszter b*szakodik velünk még ez is nekiáll szórakozni velünk . Tönkre b*sszák a vállakozásokat sz*rrá adóztatnak mindenkit és most már csak arra fogunk dolgozni hogy adózzunk . Ez aztán az EU . Ottan bíztuk Sólyom Lászlóban aztán ő is b*szott rá mindenre , szó nélkül aláírt mindent . Ezek a r*hadt mocskok fordulnának fel már egyszer az adójukkal együtt . Aztán majd szép lassan kivonul mindenki Szlovákiába hogy megéljen mert ugye ott nincs se súlyadó sem iparűzési adó . Ja hogy nincs annyi nyugdíj , pfff ki a f*szt érdekel ott a saját gondoskodású biztosítás ami jóval többet hoz majd mint a nyugdíj , úgyhogy dugjákl fel magukba .

    Jajj bocs mindenkinek hogy így kitörtem , de már én is kezdem únni hogy a sz*ros énekesek várják a tiszteletdíjat a semmiért .

  • bbchris

    senior tag

    válasz ngabor2 #159 üzenetére

    Rendben . Rádbízom a döntést . Ha úgy gondolod akkor nyugodtan . Tényleg egy kicsit erős volt . Sorry , máskor tényleg egy kicsit normálisabban írok .

    Akkor valahogy így . SZóval sajnos túl megadóztatnak minket . Mindenre amire lehet jogdíjat vetnek ki mert túl sok már akiknek tiszteletdíj jár . És nem elég hogy a vállalkozásokat megadóztatják már és a zöme részt csődközeli helyzetben van erre még ha szeretnél valamit vásárolni még azon is adó van . Teljesen jogtalan pl a fényképező Sd kártyáján is az adó , mert milyen szerzői jogot sértek azzal hogy fényképezem a saját családtagokat vagy a zöld természetet és nem használom fel sehova . Ezeknek az embereknek a feneketlen kassza sem elég , túl sok az énekes is akik nem akarnak dolgozni és egy albummal meggazdagodni . Ezzel csak az lesz a baj hogy nem lesz termelő réteg és nem lesz kitől elvenni . A vállakozások nagyrésze ezért kikényszerül Szlovákiába mert ott kevesebb az adó , nincs súlyadó sem iparűzési adó . És fele a járulék . Sokan elkezdtek az önnálló ellátásba azaz biztosításokat kötöttek amik majd jóval többet hoznak mint a járulékos nyugdíj . Bíztunk Sólyom Lászlóban aki azonban szó nélkül aláírt mindent így nagy valószínűséggel tönkretéve a kisebb vállakozásokat .

    Nem kell azon sem csodálkozni hogy rengeteg a másolás , mivel olyan horribilis árért akarnak mindet adni hogy az valami félelmetes , azért ne kerüljön már egy DVD 7-8k -ba . Ja és ami nagyon bosszant hogy miért vannak még mindig FELIRATOS DVD - k ????? Mikor a moziban szinkronosan vetíti 5.1-ben .

    Na valahogy így próbáltam leírni , bocs a kitörésért , sajnos eléggé csalódott vagyok én is mikor mindenhol látom hogy fejlődik kint a vállakozások jórésze itt nálunk meg mindenféle adó miatt fogalmam sincs mi lesz . Erre ha akarsz videómagnót venni azon is adó csücsül , nem elég az ÁFA .

    [Szerkesztve]

  • bbchris

    senior tag

    válasz sh4d0w #166 üzenetére

    Ugye ezt te nem hiszed el ?? 67Ft-ot ? Ahhoz képest elég jól megy nekik , azért egy-két régebbi zenész nem él szegényesen sőt valakinek farmja van meg stb . Azért nem kell sajnálni őket , nekem is van zenész rokon és nem él rosszul , sőt tiszteletdíj innen-onnan szal nem kell védeni őket . AZért nézd meg azt a Majka féle képződményt a Retekklubon vagy hol ő is egy ... került fel és most nézd meg hogy most hol tart pedig egy h*nyás zenét énekel .
    Nézd meg , énekelnek egy-két albumot és lám már elég drága kocsikkal furikáznak . Szal hol itt az igazság ? Elhiszem hogy van nekik beruházás de egy vállakozásnak is van beruházása sőt valamikor egy gép többe kerül mint neki az egész cucca .

Új hozzászólás Aktív témák