Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    speciel a meizu annak ellenére hogy kínai, perpill a piac legjobb trendkövetője ilyen téren, van jövője a cégnek, legalábbis az applenél kedvezőbb árpolitikával és nagyon a nymában kullogó technikával
    volt már módom meizu mp3askhoz, nagyon szimpatikus darabok kivitelezésben minőségben egyaránt, legalábbis nekem egy meizu ami olcsóbb volt, szimpibb volt mint egy iAudio, nem azért mert jbb lett volna, csak az elhanyagolható különbségeket nem elhanyaglható felárral adta utóbbi márka
    szóval én várom ezt a telót, ilyen áron esetleg még be is szerzek egyet majd, persze nálunk drágább lesz de sztem az iPhone és ez, a msotani telókat földbedöngöli innovációban és technikában...másrészt örülök hogy jött egy kihívó emrt legalább lesz árverseny és a többi gyártót is hasonló trendek felé terelik és az azért nem rssz ha 1-2 éven belül minden teló erre a színvonalra zárkózna fel

  • Kobe

    veterán

    bemész googleba beütöd meizu m8 vagy meizu minione, még német oldalakat is kiad cikkezve róla, mellesleg a meizu kínai létére kurvára minden csak nem gagyi, nagyon sok helyen dícsérik őket, pl a meizu miniplayerről itt is volt egy kifejtett cikk, amiket én fogtam próbáltam meizu holmi simán faszán volt összerakva, masszív, nem ugrabugálnak lötyögnek az egységek rajta, stb
    az árpolitikát meg nem feltétlenül ők határozzák meg hanem a piac, de nekem reálisnak tűnik - 300 dolcsi, 60 K reális ha pl a 100 ezres iPhonehoz hasonlítom, és lehet hogy célravezetőbb árpolitika hogy megvegyék mittomén 2000en 60-70K ért mint 1000en 100K ért
    legalábbis sztem egy ilyen árképzésnek addig van értelme amig a szegmensen kevés a konkurencia, 1-2 év múlva már ez a módi lesz a trend, és ilyen telókat fognak osztogatni 20-30 K nak megfelelő külföldi pízért, gondolom ezt azért ott is tudják, tekintve hogy az IPhone bejeentése sem olyan régi és máris 1 konkurens akadt, mi lesz itt éves intervallumban, minél gyorsabban minnél többet eladni annak meg nem feltétlenül a csillagászati ár a legjobb eszköze
    legalábbis nekem speciel elegem van az olyan cucckból, ami kb fél évig tartja az innováció csúcsa címet és utána mélyrepülésbe kezd mégis 100ezrekért ''dobják utánad'', ezért döntöttem el anno 2 darab 80 ezres teló után hogy soha többet 20-30 nál többet telóra, így is lett, vettem egy sony ericsont 9ezerér és 5x többet tud mint az előzőek, szal errő enynit

  • Kobe

    veterán

    válasz fateless #21 üzenetére

    kérlek olvasd el sokkal jobban amit írtam, mielőtt feltételezed hogy kirohanok a világból, és utána gyere a hare krisna dumával :)

    előző hozzászólónak meg : nem tom, nekem tetszenek az érintőképernyős cuccok, relatíve kevesebb szutyok kerül a masinába, kevesebb kopó alkatrész és meghibásodás, kiábrándító tud lenni egy két gagyi billentyű a mai márkáktól, mndjuk speciel nekem az LG chocolate féle megldás nem tetszett, remélem ez fog :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák