Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz bzoley #308 üzenetére

    Két eset van, vagy szövegértési gondokkal szenvedsz, vagy szándékosan, rosszindulatúan ferdítesz.

    Lezso ezt írta: "ahogy értelmes felnőtt ember nem vesz egy üveg normálisabb bor helyett 5 liter kannásat, mert hogy abban több az alkohol."

    Szerinted a "normális" bor az sokmilliós, vagy több százezer forintos? Nyilván nem az, ezért amit írtál, mehet a kukába.

    Lefordítom, hogy Te is megértsd. Egy jó (nem drága) sztereó rendszer helyett nem érdemes szutyok 5.1-et venni.

    Nem szar a Z5500 és társai, de annyi közük van a házimozihoz, mint hajdúnak a harangöntéshez. És nem laptop hangszóróhoz kell viszonyítani.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • válasz bzoley #308 üzenetére

    Látom nem akarod megérteni, hogy mit írok, s kiforgatod a szavaimat, majd arra reagálsz. :(

    Sehol sem említettem milliós szettet, és nekem sincs olyan. Kizárólag arról volt szó, hogy olcsóbb (10-30k) bögreszett helyett azonos áron kapsz sokkal jobbat 2.0-ban, ahol az ember hangja nem puffládából huppog. Drága (80-100k) bögreszett helyett meg egy kifejezetten jó 2.0-t, vagy spórolsz hozzá még néhány tízezer forintot, akkor egy rendes belépő házimozid. Ebben hol vannak milliók?

    Laptop hangszórót meg nem értem miért kell idekeverni. Ahhoz képest szinte bármi jobb. De aki ez alapján választ (mindegy mi, úgyis jobb lesz), arról meg is van a véleményem. A tudatos vásárlás lenne a mondanivalóm lényege, hogy ne hangos vérpistik véleménye alapján válasszon az ember. A gémer headsetek vs normális fül- és fejhallgatóknál ugyanez a probléma van a 10-50k-s árkategóriában.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák