Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz pzstm #27 üzenetére

    Én a lelkiismeretem megnyugtatása miatt használok egy Norton 2011-et. :) No offense de a szöveged olyan mint mikor a tapasztalt sofőr oktatja a friss jogosítvánnyal rendelkezőt, hogy legyen már egy kicsit több önbizalma amikor vezet és ne tököljön annyit. Én azért ajánlok legalább egy ingyenes vírusirtót mindenkinek, az általad is említett MSE is tökéletes erre a célra, főleg olyanoknak akik nem PH! vagy hasonló honlapokat olvasgatnak. :)

    Visszatérve a topikhoz azért vannak ebben a témában is öreg rókák. Az ingyenes CCleaner amit én is használok vagy a TuneUp Utilities ami fizetős, utóbbi már 12 éve van jelen ezen a piacon ha jól emlékszem. Egy jó defrag progi is csodákat tud tenni, PerfectDisk 11 vagy az ingyenes Auslogics Disk Defrag. Jó a Win 7 defragja is mielőtt kapom az oltást a Win fanoktól. Szimplán csak ajánlottam 2 olyan megoldást ami szerintem jobb.

    Nem kell ezektől félni, az értelmesebb fajta első indítását azzal kezdi, hogy rendszervisszaállítási pontot hoz létre. Amelyik nem az pedig mielőtt belepiszkálna a registrybe felajánlja, hogy készít egy backupot.

    Logouton bemutattam a Yamicsoft termékeit, ezt viszont már nem feltétlen ajánlom mindenkinek mert nem az "egyklikkésturbomódbakapcsolomagéped" fajta, de hozzértő kezekben nagyon jó szolgálatot tesznek.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák