Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #54625216 #43 üzenetére

    A hsz.-ed nagyon helyes lenne.

    A gond, hogy amiket leírtál időben és térben kicsit szét vannak esve. Első körben szólni kéne a fényképező és akciókamera gyártóknak, hogy az Apple szerint ideje cserélni és hülyék, az adapterezés az új diat. :DDD :N

    Plusz szólni kéne a piacnak, hogy kezdjenek el gyártani akkor adaptereket, de qrva gyorsan, mert egyszer néztem meg 5 nagyker kínálatát ilyen cuccokból és 1 számjegyű volt a szám, amit kaptam raktárkészletre. Innentől nincs miről beszélni. Egy olyan eszköznél, amit magas mennyiségben olyanok vettek eddig, akik fotót editáltak és videókat útközben, azoknál nem opció az adapterezés. Főleg, ha a gépben van hely egy olvasónak is. És ez így pont.

    Ez egy réteg gép, pont ezért kell ezt a réteget kiszolgálni. Apple szerint ez így jó. A réteg szerint nem. Szerinted igen. Szerintem még mindig az ügyfél igényeit elégítjük ki gépekkel, nem a gyártó igazgatótanácsát, de ha változott valami mióta kezdtem az ipart, szólj ;)

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák