Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz PuMbA #47 üzenetére

    Én csak azon nevettem ,hogy azt hiszed aki win7-et használ az sötét ,és nem akar váltani.

    Tévedsz, Van a gépemen win10-is ,és napi 2-3 win10 telepitést /matatást sem úszok meg.
    Hogy a telepítések miért nem mennek az passz.. A céges notim az nap mint nap leszed valami fasyságot... vagy kikapcsolásnál lep meg valamit... az asztali gép meg csak ritkán... mind2 ugyan az a win10 van ,mind2 professionál kulcsal....
    Amin meg privátba dolgozok az meg LTS-c... na ott csend van max hetente -kéthetente van valami ,hál isten... Itthonra meg jó nekem a win7 is
    Semmi kedvem itthon is matatni a géppel... bekapcsolom és megy... mint a munkába járó motorom... az is arra tök jó ,hogy á-ből elvisz b-be...

    Hogy te otthon , meg a ismik közt mit tapasztalsz az nem mérvadó... az egy elszeparált rész... gyere be egy szervizbe és nézd meg a behozott gépek ,hogy és mivel vannak telepítgetve... na az egy valós kép ..

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák