Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #11 üzenetére

    Hát nem pont ugyanezt írtam én is? :DD

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #25 üzenetére

    Úgy-úgy, lényegileg ugyanaz a kettő, csak ellenkező nézőpontból... :K
    Szeptember közepén rendeltem, novemberben még bosszantott, hogy nem kaptam az induló szállítmányból... akkor februárra ígérték a következő eresztést, aztán Q1 végére - Q2 elejére, végül már nem is mernek ígérni sem, küldik mikor lesz...
    Te most azt hiszed, vicces, amit írtál(és hát végül is az, bár nem feltétlenül ugyanabból az okból mindkettőnk számára), én kezdem azt gondolni, hogy az igazából egy egész kedvező eshetőség, ha nem a PC-mben lesz először PCIe v4-es SSD(ahhoz még alaplapot is kéne cserélnem előtte) és onnan lesz nyugdíjazva a PS5-be...
    Végül is az is vicces, hogy mennyire nem zaklat fel már a dolog, azt meg majd meglátom, hogy a tag aki megvenné a PS4-emet, meddig bír várni rá... én minden esetre addig azt hajtom, van még mit kitolni rajta - első Last of Us, God of War, Uncharted 4, pár régebbi Assassin's Creed... elég még vagy 1 évig biztos. A Valhallát pedig majd akkor szerzem be, ha már megvan az új PS...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #34 üzenetére

    Ne kezdjük ezt a marhaságot megint, szépen kérlek.
    Semmivel nem PC-bbek, mint egy AIX-szerver - nem PC oprendszer, nem PC architektúra(ugyebár nincs elválasztva a VRAM a system RAM-tól), tele van custom fixfunkciós egységgel(pl. I/O, audio ), az SSD vezérlő sem szabványos, stb. stb, pár százszor már elismételtük itt többen is, kezd unalmas lenni... vagy neked még nem?
    Az Xbox Series már inkább, ott az oprendszer és az API is közelebb áll a PC-hez, de még ott is jelentős különbségek vannak.
    A PS esetében az összes hasonlóság a PC-vel kimerül a Zen2 magokban(de pl. a frekvencia-skálázás abszolút nem úgy működik, mint a Ryzen-ekben, nem fogyasztás és hőmérséklet, hanem terhelés alapon) és az RDNA2-alapú grafikus magokban(amik szintén customizálva vannak, nem egyeznek meg pontosan az RX6xxx szériában találhatókkal).

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Dragon3000 #55 üzenetére

    Az meg talan elhetobb ar kategoria. Mondjuk nekem PS es Xbox eseteben is eleg a belso tarhely, de biztos lesznek akik erre is koltenek majd akar "muszaj"-bol.

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák