Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Geller72 #21 üzenetére

    Nekem fat gépből van az utolsó változat (1216B), de előbb-utóbb szeretnék slimre váltani, a legfőbb tényező a zaj lenne, illetve az AC-s wifi sem ártana (csak azt sajnálom, hogy nem léptem meg egy éve, most már eléggé elszálltak az árak).
    Érdekes, hogy sok tulaj azt nyilatkozza, hogy halk a pro, most akkor lehet, hogy nekik tényleg halk, vagy mást gondolunk arról, hogy mi a halk, vagy masszív kognitív disszonancia van náluk. Mindenesetre az sokat elárul, hogy van olyan pro tulaj a személyedben, aki inkább slimre váltott.
    Amennyire jó exkluzívok vannak a gépre, annyira nem értem, hogy a Sony miért volt ilyen béna/spórolós, az MS a One-t sokkal halkabbra gyártotta, mint a mellette aktuálisa piacon lévő PS4 (igaz, ők lehet, hogy nem akartak egy újabb Xbox360 launch fiaskót :D ).

  • adalbert1

    veterán

    válasz b. #218 üzenetére

    Xbox oldalon nagyon jók ezek a szolgáltatások, ha valaki teljesen új userként most lép be a felhasználók táborába, viszont én kb. 3 év Xbox One tulajdonlás után az alábbiakat vettem észre:
    - talán 1 db backward comaptible címet nem indítottam el rajta (valószínűleg nem is fogok, annyi jó játék van a jelenlegi generációkra is, főleg, hogy van Switchem, PS4-em és One-om is)
    - a live mellé adott játékokkal szintén így vagyok, ami igazán érdekelt közülük, azokat már régebben megvásároltam valamelyik akció során
    - az EA Acccess-ből ami érdekelt játék, azzal már játszottam, ami nem, azzal valószínűleg nem is fogok, talán ami pozitívum, az a rengeteg sport játék, azok talán évi egyszer előkerülnek, mikor a baráti társasággal játszunk (de akkor is inkább a legújabb változattal játszunk, a baráti társaságban van, aki mindig megveszi az aktuális Fifát)
    - Gamepass-ben egyedül a Forzák tetszenek, a kínálat nagy része szintén olyan, hogy ami már érdekelt belőle, azokkal játszottam már, ami nem, azzal nem is fogok
    - Blu Ray-t vagy UHD Blu Ray-t nem gyűjtök (jó, van 4 Blu Ray lemezem, de csak egy járt eddig a One-ban, az is egyszer), a DVD gyűjteményem után megfogadtam, hogy fizikai adathordozón nem fogok gyűjteményt építeni, inkább a streaming szolgáltatók kínálatát veszem igénybe.

    Szóval papíron nagyon jól hangzik ez a rengeteg dolog, illetve aki ki is használja, azok sokat tudnak profitálni belőle, de én úgy látom, hogy számomra hiába ez a rengeteg extra szolgáltatás, nem igazán használom ki őket. Mivel PS4-ből sokkal több játékot eladtak, így multi orientált játékoknál is nagyobb eséllyel talál az ember szervert.
    A Sony exkluzív címei sokkal jobban tetszenek (MS oldalról csak a Forzák tetszenek úgy igazán), így pár év elteltével kicsit már sajnálom, hogy One-t is beszereztem anno.
    Amiben viszont tényleg jobbnak tartom a One-t, az a gépnek a működés közben kiadott hangja (vagy annak hiánya), illetve, hogy cserélhető a kontrollerekben az elem.

  • adalbert1

    veterán

    válasz b. #233 üzenetére

    Igazából csak a hozzászólásod első része ragadta meg a figyelmemet, és mivel pont az elmúlt hetekben gondolkoztam azon, hogy mennyire nem szolgálom ki a One által elérhető szolgáltatásokat, így gondolom megosztom. :))
    Az tiszta sor, hogy a One X jelenleg a legerősebb konzol, itt is volt már fentebb olyan fórumtárs, aki leírta, hogy azért vette, mert azon futnak legjobban a multiplatform címek, illetve azzal is egyet értek, hogy aki új belépő, az a fent említett szolgáltatásokból profitálhat. Többször megfordult már nekem is a fejemben, hogy a One S-t valamelyik csereakcióban lecseréljem, de mindig arra jutottam, hogy annyi pluszt számomra nem nyújtana, amennyit rá kellene fizetnem (mostanában főleg a PS4 és a Switch van előtérben, azért meg nem cserélnék, hogy akár pár hónapig be sem kapcsoljam).

Új hozzászólás Aktív témák