Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz ASTON117 #43 üzenetére

    Amikor például fentről egy kosárba kellett dobni egy hűtőt hogy a kaput felhúzza, hogy a kétéltűvel továbbmehessünk, na ehhez hasonló VR-os csavarokat várok majd a végigjátszás során és ezek azok amiket nem értenek meg emberek, hogy vannak közegek ahol nem lehet megcsinálni.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • kwzatz

    őstag

    válasz ASTON117 #43 üzenetére

    "se azt nem értik hogy mit kérnek"
    Az emberek 12 éve folytatást kérnek. Erre kapnak egy prequelt egy eddigi mellékszereplővel. Szerintem ez a gázabb része, nem is a VR. :D (persze ha az infók igazak)
    Nem tudom, ki hogy van vele, de engem emiatt szinte egyáltalán nem érdekel, de azért megnézem persze, hogy valójában mi is lesz ez.

    [ Szerkesztve ]

  • aginor

    addikt

    válasz ASTON117 #43 üzenetére

    Azt tök elfogadom, hogy alapvetően más megközelítést, koncepciót igényel a két műfaj. Ugyanakkor abban már nem vagyok biztos, hogy valóban kétszer kellene miatta dolgozni, ahogy abban sem, hogy egyáltalán megoldható, hogy párhuzamosan két "platformon" is hasonló élményt nyújtson (itt persze adottak az alapvető különbségek, amik nem menthetők át egyikből a másikba, így összességében értem).
    Kiakadni nincs értelme az emberek elvárásán, ahogy azon sem, hogy ha a Valve VR only dobja piacra ezt a játékot, úgysem érsz el vele semmit. Én a Half-Life "univerzumot" már évekkel ezelőtt elengedtem, így annyira nem is vág a földhöz, ha érkezik egy olyan produktum, ami számomra elérhetetlen (még ha nem is örülök neki). Abban igazad van, hogy ez egy ördögi kör (a 22-es csapdája, ha úgy tetszik): nincsenek jó címek, mert nem terjed a technológia, nem terjed a technológia, mivel nincsenek jó címek. Ezen szerintem csak a kiadók tudnak változtatni, hogyha a milliárdos nyereségből fordítanának némi pénzmagot arra is, hogy pár korrektebb címet kiadjanak, mert terjedni a VR csak akkor fog. Porfogónak nem veszi meg senki. Ugyanakkor azt is látnunk kell, hogy ameddig nem lesz minden háztartásban VR, addig kétfelé kellene fejleszteni a kiadóknak, ami viszont elég nagy kiadás, és jelentős anyagi kockázat. :(

    Dyingsoul: ha már ennyire mellre szívtad, szerintem nem én kezdtem személyeskedni a korábban is idézett résszel, de mindegy.. Úgy látom, az már annyira nem tetszik, amikor a fagyi visszanyal. ;)

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák