Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Szerintem majd akkor lesz igazán jó a mobilnet,ha LEGALÁBB a mobil rádiókat lehet keret nélkül hallgatni,de én belevenném a TV-k SD minőségben nézését is...
    A legtöbb ember csak FB-zik,emailezik+egyéb netigénylő appok...böngészni annyira nem,max fórumnézés,de pl.a PH-nak is van mobilra optimalizált felülete,simán el lehet lenni kicsi csomaggal is.

    De amíg nem tudunk tartalmat fogyasztani mobilnettel,akár szolgáltatói appon át...
    Vicces,hogy ott a 2GB+Deezer pl.a Telenornál,ami nekem is van,DE a Deezer beleszámít az adatforgalomba...

    És a még nagyobb birkaság,hogy mégis kénytelen az ember ilyenre előfizetni,mert ennél olcsóbban nincs net,Deezer nélküli csomagban kap az ember ennyiért 500megát? :W

    Szóval csiszolni kéne ezen.És a netrádió,puritánabb net TV nem vinne sokat a forgalmon,persze nem mondom,hogy 999ft-ért adjanak 10 gigát+ingyen net+tv-t....
    De vicc,hogy milyen ár/érték jön ki nagyobb csomagoknál,NEM a mobilnetekhez viszonyítva,hanem az otthonihoz,amit tényleg jóval olcsóbban és korlátlan kap az ember.

    Mindenkinek van nete,mindenkinek van wifis routere,osszuk meg! :D
    Városban meg is lenne oldva a dolog...

    Sajnos itthon nagyon eltűntek a hotspotok...amit nem is értek,miért ne lehetne a net/kábelszolgáltatóknak körberakni routereket a városban,és akkor azt mondani,"Komám,perkálsz egy ezrest osz' ha olyan városban vagy,ahol szolgáltatok,lesz neted a zuccán' is/helyijáraton"

    Még megvalósítani se lenne nehéz,a kábel tv kábelei mindenhol ott vannak,csak fel kell tenni párszáz méterre egy wifis modemet...

    Külföldön vannak ilyen hálók is...befizetsz x napra,és szinte mindenhol ott figyel az AP,netezhetsz.Sőt sok helyen már a szállodák is ilyen hálókban vannak...ha ott laksz,addig kapsz passt,de ha nem,vehetsz,napra van,nem forgalomra,és mindenhol elérni,ami fontosabb hely.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák