Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #38 üzenetére

    Itt az a kérdés sikerült-e bármit megérteni abból, amit leírtam.

    Mivel leírtad azt, amit így szerintem egy sort sem sikerült az előzményekből elolvasni.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #40 üzenetére

    Qrvára nem értesz semmit, főleg nem az egészet. Egy rohadt sort nem olvastál el az egészből, így fingod sincs róla mihez szólsz hozzá, ahogy úgy általában, csak egy kellő ponton akad a szemed aztán jön az igazság a csapból. Majd ha szépen átnyálazod az egészet, akkor írj legközelebb. Főleg akkor kezdj el nekem papolni jogkövetésről. Itt a sztoriban egyetlen jogkövető ember volt az elmúlt sok-sok-sok évben: én. Vagy 2-3 évet még várni kellett volna, míg valakire rádűl a fal. Aztán majd a koporsóból követem a jogot tovább.

    Néha olyan szinten bírod a gyufát kihúzni az embereknél, hogy tényleg nem csoda ha kispadoztatnak.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #43 üzenetére

    Dehogy olvastad el. Részleteket megint kiemelsz aztán mondod a tutit.

    Igen, a hibát nem tudni merre van. Lehet, hogy a te házadban van és teleportozik a víz. Lehet, hogy a kerti tavunkból ugrik oda néha kirándulni a csillagkapun. Bármit lehet. A szomszédunk is hasonlóval jött, annak ellenére, hogy a fáig kiástam a gyökeret. Mindig van rá egy 0.0000000000001% esély, hogy az egyértelmű dolgok sem egyértelműek.

    És te írtad, hogy több dolog miatt is feljelenthetne, de nem érdekel.

    Akkor most válaszolt meg, ha mindent elolvastál: mi után jutottam erre a végkövetkeztetésre, ha? Ha annyira elolvastál mindent, tudni fogod. Na pörgessed ide akkor.

    Emellett, hogy ebben az országban nem nagyon érdekel senkit semmi.

    Mert, nem így van? Téged sem érdekel a nyers fizika.

    Csupán ezekre írtam, hogy a jog rád is vonatkozik, nem csak a másikra és nem csak addig, amíg nem sérülnek az elképzeléseid. Nincs azzal gond, hogy így látod a többi embert, csak akkor ne várjuk el, hogy velünk máshogy bánjanak.

    Még mindig nem olvastad el amit írtam. Még mindig nem érted meg miért írtam ezt. De tegyed a hülyét, csináld, veregesd meg a hátadat is. Kiérdemelted ismét.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #45 üzenetére

    1. Oké. Majd amikor kijön a statikus és ürítik a helyet, mert a vasbetonnál 30 éve kiloptak mindent és ennyi ázás után már kukás lesz a felsőbb 2-3 emelet, akkor nyugodtan lehet jogászkodni, becézgetni mindenkit, ízlés szerint. Hajrá. A legtöbb jogászkodó magas IQ-s ember olyankor fel szokta adni az elveit. Láttam ilyet szerencsére :B Pesti pecóban is volt ázás, mókás volt.

    2. Ne várd el másoktól szerintem, hogy foglalkozzanak a jogi dolgokkal, ha te sem teszed. Neked problémát okozott valami és leszarva, hogy ez jogilag problémás, te megoldottad. Ennyit írtam.

    Nem egészen ezt írtad, csúsztatás, de megszoktuk. Csak olvasnád már el bzdmeg amit leírtam. De nem, azért sem. Kicsi rigó, kivonatolom akkor:

    -lett a szomszéddal tárgyalva, aki megmondta, hogy őt mit érdekli, meg eleve pénzbe kerül, akkor aztán főleg nem, meg az biztos nem tőle van
    -ki lett utalva a helyi okos a hivatalból, aki több évszakban több tucat képet csinált és még mi mellé több százat és még videókat is
    -be lett vonva a jegyző és a biztosító is
    -a biztosító fizetett is, egyértelmű volt az ok és minden más is. /Nekik 4 nap kellett eldönteni, hogy akkor mi a helyzet. A teljes sztori 5 éve megy. Csak úgy érzékeltetem a jogászkodás tempóját/
    -a helyi okosság sokat nem tudott tenni, mivel ő behatolni portára nem tud, ahogy a favágók sem. Legtöbbször ki sem ment ajtót nyutni.
    -a jegyző meg tudta indítani az ügyet bíróságra
    -ott meg ping-pong van, "haladéktalanul intézkedés" és társaik nem konkrétumok, b@szhatod ahogy van, mire kényszervágás lesz, addigra bedűl a lakás

    És megérkeztünk márciusra, amikor megbontottuk a színezést, hogy vajon milyen lehet kívülről a totál elcsattant fal. Rá kevesebb, mint egy hétre a képen látható kis ágacska nőtt ki a falból.

    És akkor mint kiderült gyakorlatilag a vakolat volt a teherviselő, naponta 1 centit süllyedt a ház negyede, bent végig elcsattant a másik felééig az összes csempe stb. stb. Akkor födémtámasz fel, bontás indul. Aztán 12 négyzetméter fal totál kuka, aztán kuka az alap is mindennel egészen a többi szobáig, majd a biztosító pénzéhez (200k ;] ) alig 1,8 milkát betoldva lett egy 4,5 négyzetméteres fürdőnk. És ezek után is kötve van az eb a karóhoz és kéne jogkövetnem a dolgokat, szépen megvárva, míg a szárító alatti összes térkő fel lesz nyomva, míg a garázs is kuka lesz és míg nem megy rá a fél lakás és a család teljes megtakarítása. Mert valakinek annyira hiányzik 10 nyomorék akácfa és mert nekem ezt tűrnöm kell és majd a bíróság meg a jog.

    Felfogod, hogy miért teszek bele azoknak a jogába magasról, akik így viszonyulnak felém vagy még kerekítesz egy kicsit?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #49 üzenetére

    Ó, de bizony. Ezért tudsz olyan jól ráfűzni bármire.
    A személyeskedést nehéz megtartani magamnak. Hiszen a te személyeddel van a gond :B Neked írok, te nem olvasod el, amit gépelek, rámész egy kicsit 80-as csiszolóvászonnal és már tolod is. Részemről is ennyi, legközelebb ne is írj rám. Ha gondod irány a sulipad. Magyar és fizika eddig tutira kell.

    A biztosító pedig nem kívánt többet részt venni a dolgokban, ő itt lezárta a sztorit. Ennyi volt a max keret amit tudtak adni, a 200k-t pedig a falat tönkrevágó gyökér miatt beszivárgó víz miatt adta. Ők megértették a gondot, ez a biztosítás ezen jogcímen tudott adni valamennyit, de többet egy fillérrel sem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Lenry

    félisten

    válasz Lauda #54 üzenetére

    Érdekes, mert azt a pár embert leszámítva akik rendszeresen személyeskednek, más nem teszi.

    csak a statisztika kedvéért
    én pl az általam olvasott hozzászólásaid 99%-ával nem értek egyet és sokszor azt érzem, hogy bizonyos témákhoz csak és kizárólag azért szólsz hozzá, hogy szembehelyezkedj a többségi állásponttal (amit egy érdekes, de abszolút érthető hobbinak tartok, néha én is elgondolkodok raja, hogy csinálni kellene, mindenesetre Advocatus Diaboli néven kellett volna regelned), csak soha nem érdekelt annyira a dolog, hogy ne görgessek egyszerűen tovább.
    minden bizonnyal egy csomóan vannak ezzel így, de a dolog természetéből fakadóan, csak azokkal találkozol, akik nem bírják ki, hogy ne szóljanak hozzá...

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák