Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz buherton #24 üzenetére

    Olvasd el a cikket. A Flextronics a Huawei miatt jön ide, nekik pedig valamiért Pécs kellett anno és most nyilván maradni akarnak a városban.

    (#21) - = Zk = -: nem hinném, hogy ma nálunk volna olyan cég, ahol szívesen dolgozik egy betanított munkás. Nekem a budapestihez nem volt szerencsém, de dolgoztam a cégnél kétszer egy évet, és hát történnek fura dolgok, vannak hülye főnökök (bár az ilyenek ritkán maradnak sokáig) és tényleg képesek néha 120%-os teljesítményt is elvárni, miközben alig működnek a gépek és spórolás miatt a betanított munkásokat képezik karbantartóknak, valamint a fizetés is magasabb volt számszerűen 2007-ben, mint tavaly, de annyira még mindig nem rossz a hely, mintha építkezésen kéne reggeltől estig fizikai munkázni, nyáron megsülve, télen meg munkanélküliként reménykedni, hogy a céged visszavesz tavasszal, ahogy arról szóban megegyeztetek. Csak monoton a betanított munka, engem az készít ki, de mások meg nagyon jól bírják, sokan még szalag mellett is. Szerencsére én gépkezelő voltam, igaz párszor AOI-nál kellett ücsörögnöm, az kellemetlen volt. Alig csinálsz valamit 8 órán keresztül. Persze sokan nagyon örülnének ilyen munkának. Ha meg hajtani próbálják az embert, egy leszarom tablettát kell bevenni csak egyébként. Idegeskedjenek csak a sorvezetők meg a művezetők, a munkás meg töltögesse a papírokat szorgalmasan, nézzen ki még a sor állásakor is úgy, mintha szorgosan ügyködne valamin és nem lesz mibe belekötni. Tapasztalat.
    Persze én ha egy nap vissza is megyek egyikhez, akár a Pécsihez jövök, azt valamilyen magasabb beosztású informatikus munkakörben teszem, ha nem lesz jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Huma

    addikt

    válasz buherton #24 üzenetére

    Ne már. A Gyulai cuccokért nagy kár.
    De hát mit is várhatnánk, lassan már egy nagy magyar cég sem marad. Vagy felvásárolják őket vagy csődbemennek.

    A Flextronicsban dolgozott az egyik ismerősöm. Ő is mondta, hogy nagyon sz@r hely.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák