Új hozzászólás Aktív témák

  • [Vazz]

    tag

    Tunning <-----> Antitunning

    Előssször az antisról: Akinek problémát okoz a ház palástjának a leszerelése és nincs tisztában vele vagy nem néz utánna hogy az AMD-nek miért annyi az órajele amennyi az ne kezdje tunningolni még a biciklijét se. Aki meg rábaszik mert lesarkaz egy procit az meg megérdemli. És arról meg megint nem a tunnerek tehetnek hogy a hozzápiszkálók az eladók nyakát rágják hogy ugyan cseréld már ki haver. Itt az ideget ők eszik. Ez ilyen.

    Ellenben a hobbitunnerkedésről (deszépszóez). Aki hozzányúl a géphez, hogy némi pluszt kihozzon belőlle (mint pl én is), mert sajnos anyagilag nem áll úgy hogy minden cimborájának hájgend gépet vegyen hetente, annak be kell válalni hogy ha elkúrja akkor az az ő sara. Ha szerencséje + pofája van akkor meg begariztatja.
    Mikor megvettem a club3d 6600GT-met, maj szédbaszott az ideg mert 1,5 óra cod2 után kifagyot az oly régóta várt kari. A szobámban kifejezetten meleg van minden évszakban, még télen is gyakori a 30fok. Sajnos nem birta cérnával a 100 fok körüli meleget a zsír új csoda. Vissza hiába vittem volna gariztatni, mert ha kipróbálja a 17,5 fokos boltban, nyilván nem fog melegedés miatt kifagyni és max a szemembe röhög hogy bezze ennek semmi baja. Mivel pénzem ekkor is kevés volt, kénytelen voltam valami házi megoldást keríteni hogy használni tudjam a karit. Az egyik cimbitól szereztem egy valamikor jónak számító CPU hűtőt (amit csak később fizettem ki 1000Ft-ba egyeztünk). Aztán két óra fúrás, faragás, reszelés, flexelés, drótozás, csavarozás, krémezés után összeált a tunninghűtés. Viszonylag igényesre is sikerült. Azt a 100 fokot sikerült 45 fokra (terhelés alatt) lehúzni. Mondhatni rá voltam kényszeritve a tuninngra.
    Egy szónak is száz a vége: aki nem érez magában kellő ambíciót és ügyességet a tunningra az ne kezdjen semmihez csak találja meg a power gombot, aki meg aszongya hogy na akkor majd most világrekordot akarok dönteni vagy csak ki akarja hozni a konfigjából a maximumot annak meg sok sikert. Ennyi!! BB!

Új hozzászólás Aktív témák