Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz moonman #34 üzenetére

    Igazából ami nekem a bemutatóvideóból lejött, az leginkább az, hogy ez egy msn, fórum, e-mail, google docs, fotómegosztó egybegyúrva (remélem a videómegosztó is beleolvad, de ebben messze nem vagyok biztos, legalábbis hogy már a kezdetekben a része lesz). Tehát egyszerre lehet benne valós időben kommunikálni, mint az msn-ben, viszont eltárolja a beszélgetéseket, mint egy fórum (v e-mail, illetve későb módosítható/hozzáfúzhető). + mindamellett marha 1×űen megoszthatók doksik/fotók (kb. msn szinten), illetve bármilyen alkalmazás fejleszthető rá (multis flashjátékok tömkelege?). Ez így külön-külön mind már valóban létező dolog, de ezek kényelmes és használható egybeolvasztására még nem volt példa. A google-é viszont ilyennek tűnik.

    Én a forradalmit, mint fogalmat nem úgy definiálom, hogy vmi teljesen új, és egetrengető gondolat megszületése, hanem vmi olyané, ami a nagy tömegek hétköznapjait, cselekvéseit formálja át (minőségi előrelépés), a google waves ha olyan lesz, mint mondják szerintem ennek a kritériumnak teljes mértékben eleget fog tenni. Ma jelenleg rengeteg dolga van az embernek, ha felnéz a gépre: e-mailek olvasása, msn-re, iwiw-re felnézés, stb. Ez mind egybe fog olvadni, rengeteget egyszerűsödni, kényelmesedni.

Új hozzászólás Aktív témák