Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Tegnap óta nálam a teló úgyhogy mostmár végre élesben is használom :)

    Sajnos most még egy hétig nem tudok belenyúlni, mert hát az a reverzibilis type c csatlakozó.
    Így rootolni, de még csak a mentéseimet visszaállítani sem tudom :N

    Olyan ez mint a régi szép időkben szűzen használom a telót, de már bemagyaráztam magamnak hogy nem is baj h így van, mert legalább gyári romon fogok használni egy nexust, és miután már jól megszokom majd belenyúlok és kíváncsi vagyok hogy vajon lesz-e lassabb vagy gyorsabb érzete.
    Régóta ki akarom már ezt próbálni, de előtte sosem bírtam ki hogy ne nyúljak bele, de most kénytelen leszek :)

    S volna is egy kérdésem.
    Nem tudom a fájlátvitelre valaki használja-e az es file explorer távoli gyors elérés funkcióját hálózaton keresztül , de én már elég régóta ezt a módszert használom minden telefonomnál, ennél viszont egy ilyen hibaüzenetbe ütközök:

    Miután rámegyek a "bezár" -ra, bedob a böngészőbe ahol meg tudom nyitni a telefon tartalmát, de nem tudok rá másolni semmit hálózaton keresztül.

    Mi itt az akadály és mi az hogy más proxit kell használnom?
    Szinte biztos hogy a telefonból adódik a hiba, mert a másik készülékemen jól tudom most is használni és pár napja még a N6 -on is jól működött ez a funkció ugyanazon a PC-n és hálózaton keresztül.

Új hozzászólás Aktív témák