Új hozzászólás Aktív témák

  • Basii

    csendes tag

    Üdv!
    Nem vagyok szakértő, sem mai gyerek nekem nem sokat mondanak az fps-ek, k-k.
    Motorra szeretnék kamerát keresni, megfizethetőt,elfogadható minőségben. Így leltem rá a Gitupra.
    Néhány kérdés megfogalmazódott bennem, amira nem találtam választ, és szerintem másokat is érdekelne.
    Lehet, h átsiklottam a fórum ezen részein akkor bocs.
    - Mindenki fél a hamisítványoktól. Van-e valami módszer ennek kivédésére? Az Aliexpressen 138$-ért cam+mic+akku+remote kapható, itthon 60000HUF és külön megkell venni hozzá a többit még kb. 20000-ért.Nemtudom jelent-e az valamit, hogy az elsőn a csik az előlapon piros-fehér,az itthonin színtlen(fehér).A színes már más sorozat? Ha a kinti nem hamisítvány akkor az itthoni ára lehúzás(szerintem).Főleg a kiegészítőkkel.
    -Valaki említette, hogy vett a fenti összeállításban kamerát az Aliról. Mi a tapasztalata, tud-e olyan minőségben felvéteket készíteni, mint a tesztben szereplő videókban, főleg az éjszakai érdekelne.
    A kinti vásárllók közül többen panaszkodtak a kevés fénynél készült felvételekre. Általában azt kapta amit várt?
    -Mennyire vízálló a tok? Volt panasz a szivárgásra.
    -Valaki elmondaná mi a különbség a Bongood,Gearbest és az Aliexpress között? Melyik a gyorsabb(olcsóbb)?Sajnos eltoltam,és nem biztos, hogy a kellő időben megkapom az Aliról (max 50 napom van rá).
    Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák