Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Solicidium #29 üzenetére

    Nekem első ránézésre pont a thor másolt elrendezése az, ami gáz. Egy játékos a Q és az E betűt szerintem(!) soha nem fogja ugyan azzal az ujjával nyomni, amivel a W-t. Ezáltal a normál billzetekre jellemző vízszintes soreltolás inkább zavaró a férfiak ujjhoszaihoz (hosszabb gyűrűs-rövidebb mutató, míg a csajoknak ez pont fordítva van, nem véletlen, hogy a gépíró kisasszonyok kezére optimalizált írógépek kiosztásával szenvedünk mind a mai napig), ezért olvasom sok helyen, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinél a numlockos rész fentebb (magamtól elfelé) van tolva (ferdén áll előttem a billenytűzet), mert ezzel úgy-ahogy elviselhető lesz egy normál bill a játékhoz. DE közel sem kényelmes. Nekem spec eszembe nem jutna ilyen másolatú félbillt venni játékra, mert semmivel nem tud többet, mint amit egy normális, akár még mátrix elrendezésű keypad is tudhat.
    A bindelésről meg annyit, hogy személy szerint minden játékot azzal kezdek, hogy tanulmányozom a kiosztásokat, majd a látottak fényében a fél irányítást átbindelem úgy, ahogy nekem logikus és kényelmes, és ami illeszkedik a sokgombos egeremhez is. Ezek után ha még a WASD-ot is odébb kell tolni, nekem speciel sokat nem oszt, vagy szoroz. Bár nyilván kevés ember használ 20 gombos egeret. Én ezért már egy ideje agyalok a razer termékén, egyedül az tart vissza, hogy elvileg felhőbe menti a beállításait, miközben a logi g600 egeremnek meg van fedélzeti memóriája, amivel tudja magában tárolni a beállításait. Egy razer formájú, saját memóriás keypad nekem azonnali beruházási eszköz lenne.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Esetleg ilyen tartarust nem tudjátok, hol lehetne megfogdosni? Mindig megnézem a nagyobb elektronikai boltok polcait, hogy az egerek és billenytűzetek között nincs-e kint véletlenül egy ilyesmi, de nagyon nem jellemző.
    Bolti rendelést és utána elállást meg nem feltétlenül akarok ezért, nem érezném korrektnek. Bár ha nagyon nem lehet máshol kipróbálni, lehet rákényszerülök.
    Apropó a programja mennyire használható? Mennyi beállítást lehet rajta változtatni net nélkül? Mindenképpen kell ennek is a hálózati kapcsolat a profilokhoz?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz unclefucka #33 üzenetére

    :R
    "Szerintem ha megvan a felprogramozás, akkor utána hajlandó offline üzemmódban is működni, de ezt még nem próbáltam."
    Ez így nekem tökéletes lenne. Ha esetleg rá tudnál próbálni, hogy net nélkül hogy szuperál (de úgy, hogy már a gép bekapcsolásakor sincs neki net, hogy sunyiban se tudjon csatlakozni) az nagyon megkönnyítené a döntésemet.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz unclefucka #35 üzenetére

    :R
    Megvan mit kérek karácsonyra :B

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz vaakuum #38 üzenetére

    Megrendeltem, a héten talán meg is érkezik kis szerencsével. Kíváncsi leszek rá nagyon...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák