Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz hcl #24791 üzenetére

    BT 5.0 képes wifi/BT modul (Intel AX200) BT kezelésével voltak gondjai az Ubuntunak. Pontosabban a BT olyan volt, mint a mesében: hol volt, hol nem volt (általában kikapcsolás és újra bekapcsolás után eltűnt, a következő után, meg ha épp jókedvében volt az Ubi, visszajött). Amikor volt, akkor gond nélkül működött.

    A gépet meg rendszeresen kikapcsoltam és újra bekapcsoltam, mert noti, amit nem fogok utaztatni magammal sem bekapcsolva, sem altatva/hibernálva. (Nem kockáztatok meg olyanokat, hogy esetleg valamiért feléled a táskában, majd egyrészt megfőzi magát, másrészt lemerül az akku.)

    Természetesen van "némi" netes irodalma (ez 20.04 LTS alatti probléma), nem igazán volt viszont univerzális megoldás. Az biztos, hogy nem hardverhiba volt - váltottam Mint-re, aztán azóta magic! megszűnt.

    Viszonylag ritkán használok BT-s audio eszközöket a notival (lenne mit: van itthon BT-s DAC, fejes, hangfal is, de általában mobillal használom őket), de BT-s egeret napi szinten, szóval nem tett jót a komfortérzetemnek a dolog.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák