Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz emvy #77 üzenetére

    A valóság persze, hogy más. A valóságban ez egy szabályzás. Ahogy halad előre a projekt úgy módosítják a terveket, ez stimmt. De ettől függetlenül az implementációt megelőzi a tervezés.

    (#83) morgyi: C++, és PERL. Assembly van pl. a NIK-en is PRUC néven, csak ők x86-on programoznak. NIK-re járt egy srác, aki félévig azt hitte a C#-ról, hogy tengeri cápa :D .

    (#89) Bull1: Ha ajánlhatom magam: [link]

    (#86) kispx: Egy dolgot tanultam meg az egyetemen. Az egyetem nem tanít meg semmire. Az egyetem csak elindít, hogy utána magad folytathasd a tanulást.

    (#91) morgyi: Ez így van. Nekünk villamosmérnököknek logikusabb az asm hiszen digitális technikához igen-igen csak közelít. Nagyobb és több emberes fejlesztés esetén egyáltalán nem javallott az asm, mert túlságosan is alacsony szintű ahhoz, hogy modulárisan lehessen fejleszteni.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák