Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz dabadab #42 üzenetére

    Haha, én is Markusban ülök itthon, szeretem, de már évekkel ezelőtt ráfért volna egy nagygenerál. Ez már így megy föl a Marketplace-re. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz dabadab #49 üzenetére

    A legfontosabb szempontbol nem tunik masnak mint egy atlagos szek. Tulsagosan stabilan ulsz benne, nincs mozgas, nem kell a gerincizmoknak dolgoznia, pedig azoknak ugyanugy kell a napi edzes hogy ellathassak a funkciojukat.

    Nem kis reszben itt jon be a kepbe az ilyen atalakithato asztal, hogy a munkaido egy reszeben, ne is ulj.

    Egyebken annak sincs sok ertelme, ha a neten keresel gerincbarat szekeket, mert ugyis eloresorolja a nagyobb szekgyartok talalatait, akiknel a szek kenyelmessege, kinezete a legfontosabb, nem az egeszseged. Max dragabban veszed meg az ugyanugy alkalmatlan szeket. A legrosszabbak a stabil, nagyon kenyelmes szekek, mert abbol ki se akarsz szalni, a gerinc melletti izmoknak meg nincs dolga.

    Nekem eleg komoly gerinc servem van, tobb is es a mutettol valoszinuleg csak az mentett meg, hogy a gep elott lecsereltem a szekem fit labdara. Persze a tobbseg ezt nem fogja megtenni, amig nem muszaj, mert hulyen nez ki. Azota teljesen tunetmentes vagyok, pedig teljesen meggornyedve jartam, a labujjamig ment le a fajdalom/fantomfajdalom a derekamtol.

    A gerinc melletti izmoknak kell a napi munka es a stabil ules a legnagyobb ellensege, mert nem kell egyensulyoznia a testednek. Persze a fit labdanak is vannak konvencionalisabb alternativai, de egyiket se fogod megtalalni a markas szekgyartoknak, hiszen ok szeket gyartanak.

    Ha keresel, eleve ugy kell keresni, hogy milyen egeszseges irodai szek alternativak vannak, de ott is ugyelni kell arra, hogy minel konvencionalisabb, annal kompromiszumosabb. A leghatasosabbak azok, amik a legkevesbbe szek szeruek.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák