Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    - Tudom, hogy ez kimondottan egy "gamer" eszközöket bemutató cikk, de az itt ismertetett eszközök kapcsán az jutott eszembe, hogy az a kábelt megemelő USB hub egészen jó ötlet; és bizony, ha lehetne kapni egy teljesen konzervatív, egyszerű dizájnban is, akkor szívesen meg is venném. (Mert ez a "robot" dizájn nekem nem tetszik.)
    Szerintem az ára is baráti a funkcióját tekintve.

    - A másik ami felmerült bennem, hogy sajnos manapság a monitorok árát az állítható állvány nagyon megdrágítja! :(

    Ez a jelen cikkben ismertetett készülékek kapcsán is jól látszik. Aránytalannak tartom a gyakran ~20-30%-os ártöbbletet.

    Egészen biztos vagyok benne, hogy egy mechanikailag kicsit bonyolultabb szerkezet, egy sín, egy forgó nem annyival drágítja meg az előállítási költséget, mint amennyire az a végösszegben jelentkezik.

    És bizony nagyon kihasználják a gyártók, hogy a talapzat állíthatóságának egyébként alapvető igényét "extraként" adják el.

    (Más kérdés, hogy én gyártóként piacra nem is dobnék olyan monitort, amelynek a talapzata legalább magasságában nem állítható, amely nem dönthető, és tengelye mentén nem forgatható, illetve dönthető. A "PIVOT" lehetne egyedül "extra", mert arra valóban nincsen mindenkinek szüksége.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák