Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Viszlát #39 üzenetére

    huhh szia :) köszi hogy válaszoltál

    igazándiból lakhelyhez közelt azért szkippelném, mert ha lenne bárhol ilyen állás itthon akkor oda lehet települni szerintem :)

    én még nem hallottam amúgy sem itt a közelben -baranya- ilyen cégről, gondolom ha beírom a googliba akkor meg kiadja a standard dolgokat, amiből semmi új állást nem találok meg :(

    nyelvtudás kötelezvény, vagy nem árt ha van?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • Stylewars_kp

    senior tag

    válasz Viszlát #39 üzenetére

    Aha, így már világos. :K
    Én is megtapasztaltam sajnos már ezt a furgonos életet! Ha egy Dacia Logan kombi annak nevezhető. Ledolgoztam a napi 8 órámat az irodába aztán másik 8 órába meg belföldön adjad neki, ha volt meló még vállaltam többet is. Az Én egyhuzamban való dolgozási rekordom mondjuk "csak" 45 óra és csak belföldön meg volt egy Berlin, de azért ez se volt túl kellemes. Mondjuk annyiból jó volt, hogy ez személyautónak számít minden szempontból tehát nem túl nagy, szóval könnyebben irányítható, de sajnos román&francia barátaink nem tervezték túl kényelmesre. Szerencsémre ezt 1 hónapig csináltam, de itt belföldön is vannak "okos sofőrök" akik nem igazán könnyítik meg az ember életét a közlekedésben. Finoman szólva vezetési morál gyilkosok. De persze ez nudli ahhoz képest amit Te végig vittél! ;)

Új hozzászólás Aktív témák