Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doller

    tag

    Nagyon bő 10 éve még az Euronicsben dolgoztam. Abban az időben, ha bejött egy vásárló, láthatott egy rendezett boltot, eltérő cikkcsoportokkal. A termékek ársorrendben voltak kihelyezve. Ez könnyítette a mi munkánkat is átvezetésnél, de vásárlói szemmel nézve is könnyebb volt megtalálni azt a kategóriát, amit megengedhetett magának az illető. El lehetett férni, normális távolságok voltak (persze a karácsonyi időszak az más egy kicsit). Minden cikkcsoprtnál volt egy, esetleg kettő noname márka, amik a kedvező árukkal megfogták a vevőt, becsalták őket a boltba. (Voltak itt is baromságok, pl 70 centis tv 40000. Abból volt 1 db a boltban , az is rossz, de a következő már haszon nélkül is 60000be került. Ott szegény kispénzű vásárlók minket szidtak, pedig nem akartuk átverni őket.) De, ha most bemegyek, akkor zsúfoltság, mint egy kínai ruhaüzletben, tele ismeretlen márkákkal. És azért azok nem hozzák az elfogadható minőséget. A Veszel házimozik 25%a pár héten belül jött vissza. A tv-k jobbak voltak, ott csak 10%. Itt csak pár hétről beszélünk. Vagy egy karácsonykor, mikor már az MP3 lejátszó nem volt újdonság, de sokak csak képen láttak, egy minimális memóriával rendelkező Samsung, Philips is 15000nél kezdődött, behoztak egy újdonságot, 7-8000ért. Egy nap azokból csináltam egyedül 1 milliós forgalmat. És ez kb 2015 volt. Vagy 2014. Azok 80%a jött vissza szilveszter előtt.
    Persze, kell az olcsóbb termék, de legyen mögötte valami. A Magnavoxról szerintem az emberek töredéke láthatta. Mi egyet szétszedtünk, mikor láttuk, hogy ugyanott készül, mint a Philips. A belseje teljes mértékben megegyezett vele. Csak a szoftvere jobb volt, több mindent lejátszott, mint a nagy nevű testvére, harmadával olcsóbban. Azokból is volt egy kb 30 dbos beérkezés. Nem emlékszem visszahozottra. Én is vettem egyet, 3 évig használtam.
    A Dyrast sem ismeretlen néz előttem. De sok reményt nem fűznék a termékeihez hosszú távon. Oly mindenből lehet jót kifogni, vagy egy nagy márkából rosszat. Remélem az Euronics most, hogy megvette, elvárásokat is támaszt minőségi szempontból, nem csak a hasznot húzzák le.

  • Doller

    tag

    válasz Kampó #69 üzenetére

    Pixelhibával bizonyos időn belül (anno 3 munkanap volt, hogy változott e, nem tudom) kötelesek kicserélni a tvt vagy monitort.
    Ez nem függ a márkától és a bolttól

  • Doller

    tag

    válasz Jahno #85 üzenetére

    Köteles a bolt visszavenni. 14 napon belül bármilyen indokkal.

Új hozzászólás Aktív témák