Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Rickazoid #40 üzenetére

    Kérlek mond, hogy nem vagy jártas az orvostechnikában, mert elég nagy butaságokat írsz.

    Mágnesestérrel irányított katéter már létezik :) tizen vagy huszonvalahány szabadságfoka van. Ezzel a kilengéses dologgal nem tudom miért kavarsz, mert már a 90-es években megtudták oldani. Odahaza a kobalt automatikusan úgy mozgatja az asztalt ahogy a beteg mozog. Légzésnél fel-le mozog az ágy értelemszerűen. Így nem értem a problémádat.

    Az emberi idegrendszer elektromos elven működik lásd az ingerület vezetést, ami keverendő össze az elektromágneses térrel.

    Igen a szívet tényleg ki lehet akasztani, de ahhoz egy ütés kell, amikor a szív éppen re-polarizálódik (ebben nem vagyok biztos, hogy akkor-e).

    A rák úgy, hogy ha nem vizsgálnak meg az MRI-vel, akkor nyekk.

    De megcsinálható ugyanez úgy, hogy a szervezetben max. egy-két milliméter nagyságú orvosi műszerek lebegnek akár órákon keresztül?

    He?? :F És azok hogy vizsgálnak?

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák