Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Met #93 üzenetére

    Tüzetesen még nem néztem át, de első ránézésre nincsenek ilyen problémák.

    Ami még hozzá tartozik a szereléshez, hogy azzal kezdte a csapat, hogy van-e egy létrám, mait használhatnának. Utána, hogy van-e lapátom, meg egy seprűm, amit használhatnának. Hmmm. Majdnem visszakérdeztem, hogy esetleg egy ajtót ne adjak kölcsön, amit beszerelhetnének? :D

    (ps: jah, nem, azzal kezdete a csapat, hogy bő 1 órát késtek)

    Bepróbálkoztak még egy olyannal, hogy és akkor a kibontott ajtót hová tehetik, mit fogok vele csinálni. Mondtam nekik, hogy legjobb tudásom szerint elszállítjátok, szóval oda rakjátok addig, ahová akarjátok. :)

    Sajnos a régi káva nem volt függőlegesen kialakítva és a felső részéhez igazították az ajtót. Későn vettem észre, így az ajtó küszöbjének a belső része a belső burkolattól bő 1 cm-re került, míg a külső burkolatot meg kellet vésni egy picit. Mondjuk ez az utóbbi még nem is zavar ennyire, de azért szerencsésebb lett volna a belső burkolathoz igazítani a küszöböt, lévén megbeszéltük előtte, hogy a belső burkolat megmarad, nem fogom elbontani.

    Mondjuk mindez még elment, részben az én figyelmetlenségem miatt volt. Viszont, amin bukták a jattot, az az volt, hogy amikor láttam, hogy az ajtó alatti részt nem fújják ki pur habbal, akkor rákérdeztem, hogy az ajtó alatt nem kellene-e kifújni és a válasz az volt, hogy azt nem szoktuk. Miután pislogtam ki a fejemből, hozzátették, hogy csak akkor, ha az ajtó a levegőben lóg valamiért, csak akkor.

    Persze kinek mit jelent a "lóg a levegőben" kifejezés. Engemet zavar, hogy csak letették a földre (alatta sem volt beton, mint a nappali padlója alatt).

    Szóval már elmentem a boltba, vettem egy kis flakon pur habot és a napokban kifújom. Végül is olcsóbb volt, mint amennyi jattot eredetileg szántam nekik.

    Szóval összességében normális arcok jöttek és maximálisan elégedett lennék velük, mert gyorsan és a lehetőségekhez képest tisztán, csendben dolgoztak. Csak egyrészt nem készültek fel létrával ami azért alapvető lenne, ha már a seprű nem is az, másrészt meg az én igényeim azért magasabban vannak, és nem férnek bele az ilyen apró "hibák". Szóval a szerelési minőségre nem is adtam kiváló pontozást, csak jót.

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák