Új hozzászólás Aktív témák

  • majdnemkocka

    tag

    A Standard és a Special Edition között itthon csak az extra (amúgy nagyon szép) textil óraszíj a különbség, az USA-n kívül minden óra bekapcsolt NFC-vel érkezik. (Mondjuk a Fitbit Pay-t itthon kb 2040-ben fogják támogatni a bankok.)
    Két kiegészítés a cikkhez:
    1, fórumok és saját tapasztalat alapján a nem-szupportált telefonokkal is elketyeg a Versa, de lesznek funkciók, amik nem elérhetőek (nekem az LG G4-emen pl nem megy a zenelejátszás vezérlése a telefonon, amit a Pebble-jeim csont nélkül tudtak)
    2, nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy a világ egyik leghülyébb eszköze a töltőbölcső: egyrészt simán befogadja az órát mindkét lehetséges irányból, így csak onnan jössz rá, hogy rosszul van rárakva, hogy nem tölt, másrészt a gyári, kissé merev szilikon szíjakkal csak az oldalára fektetve lehet tölteni, vagy úgy, ha a bölcsőt leragasztom az asztalhoz (a cikkben szereplő kép szerintem így készült).

    ...viszont örömmel átom, hogy a Nothing Special watchface nem csak nekem tetszik. :)

    A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

Új hozzászólás Aktív témák