Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    Nem úgy volt, hoyg az a maradék 2,8% magánkézben van, akik nem hajlandóak megválni a részvénytől? gyk: mikor indult az ept, sok lakosnál azzal mentek, hogy ha akarsz telefonvonalat adunk mellé részvényt is. ami az osztalékok miatt végül meg is érte.

  • ElEvEn11

    senior tag

    1992-ben alakult. Emlékeim szerint három kerületre terjedt ki a szolgáltatási terület és talán az egyik első alternatív szolgáltató volt a Matáv monopóliuma után. Csak az lehetett részvényes, aki friss belépő volt és nem rendelkezett korábbi, Matáv vonallal. Nekünk már volt ezért az opciós vétel nálunk már nem volt elérhető. Később - ha jól emlékszem - kibocsájtottak részvényeket a magánbefektetőknek, de nem voltak vele túl sikeresek, mert a Matáv (főként mint résztulajdonos) nem nézte ezt túl jó szemmel. Én egyébként XVII. kerületi vagyok. A tapasztalatom az, hogy ez a cég is csak addig volt jó, amíg végül az exMatáv, most Magyar Telekom szépen be nem kebelezte. Az indulástól kezdve nagyon kulturált szolgáltatást (mindenkinél előbb európaiak voltak) és emberi hozzáállást tanúsítottak. Mostanra persze ez a cégmaradvány már amúgy is csak árnyéka volt a réginek, de kár érte. :(

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák