Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    Hol lenne a határ, amikortól nem követelhetnének a kiadók semmit?

    Ha én megengedem, hogy a haverom átjöjjön, és leüljön a gépem elé, belépjen a steam vagy battle.net accountjába, és játsszon rajta, akkor illegális tevékenységet folytatok és követelhetnek rajtam pénzt?

    És ha ugyanez a szituáció, csak a havernak leégett a gépe, és azért, hogy nálam játsszon, hoz nekem cserébe két rekesz sört?

    Ha az nvidia áttervezi úgy a geforce now-t, hogy csak kapsz egy üres VM-et driverekkel, és 10gbps sebességgel 2 klikkel neked kell letölteni a megfelelő játékot, akkor is ugyanígy támadhatóak lennének?

    ---

    Lehet én vagyok primitív gondolkodású, de a geforce now-val a játékfejlesztők csak jól járnak. Potenciálisan olyan emberek is megveszik a játékaikat, akiknek nem lenne gépe, hogy azokat játsszák, és ezért meg sem vennék őket. Én is így tettem most a Division 2-vel, mert fél évre száműztem magam külföldre, ahol csak egy béna laptop van nálam, GFNow nélkül biztos nem vettem volna meg, mert el sem indul, így viszont dobtam a $$-t az Ubinak, és játszok a felhőből boldogan.

    Gondolom az lesz persze a vége, ami a film streaming szolgáltatásokkal is, hogy minden cég meg akarja csinálni a saját kis rendszerét, aztán fizethet az ember majd 15x10 dollárt havonta, ha minden játákával játszani akar... :W

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Abu85 #6 üzenetére

    De a Geforce Now-n nem tud és nem is vesz meg az ember semmi játékot, és nincs összekapcsolásra sem lehetőség (tudtommal), hogy ha megvan a játék máshol, akkor megkapod ott is.

    Belépek a GFN-be, és megnyílik az Uplay kliens és kéri a belépési adataimat. Megadom a Uplay adataimat, és egy távoli gépen belépek az Ubi launcherébe, és az Ubi launcherében nyitom meg az általam az Ubinál megvett Ubis játékom. Amikor kilépek egy játékból, sokszor meg is jelenik még egy rövid időre a Uplay.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák