Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Narxis #25 üzenetére

    Azért talán le kellene venni a szemellenzőt, és észrevenni, hogy bizony legalább annyian vannak, akiknek volt már nem egyszer rossz tapasztalatuk Asus termékekkel.

    Mondok egy pár példát:

    K7V-T: hazug specifikáció, ami ellentmondott az alkalmazott chipset specifikációjának! Ez nem más, mint a vásárlók tudatos átverése! Nem tudom mi lett volna ha az Asus is odaírja specifikációba, hogy az adott lap nem támogatja a T'Bird magos procikat, ahogy minden más gyártó megtette. Ugyanis már maga a KX133 sem volt képes stabilan kezelni ezen procikat, egyszerűen nem volt kompatibilis velük a buszidőzítés megvalósítása.

    A fenti lapra is igaz, és még jópár egyéb termékükre: egyszer csak elfelejtik támogatni, még a meglevő kritikus hibákat sem javítják. Esetleg a driver fejlesztését elfelejtik befejezni. PE6200/6100 Analog tunerekhez jelenleg is csak egy darab beta driver létezik W7 alá... (Mondjuk már az is meredek, hogy a PE6300 Hybrid-hez meg régebbi driver van fent, pedig komplexebb egy kicsit. Szóval annak a driverében mindenképpen benne felejtődött legalább egy hiba.)

    A Capacitor plague idején találkoztam nem egy szétdurrant kondis Asus lappal. Majdnem annyival, mint Abit-tal. Persze az Asus ezt is tagadta. (Csak az Abitban volt annyi gerinc, hogy elismerje a problémát.)

    Az M2N szériával gyakorlatilag csak problémák voltak. Ráadásul igen hullámzó minőségben készült ez a széria.

    Az A8N széria esetén az nF4 hűtése alúlméretezett volt. Ennek a szériának voltak nem gyenge stabilitási problémái is.

    K8N széria esetén is előfordult nem kevés stabilitási probléma.

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz Narxis #25 üzenetére

    akkor leírom még egyszer: "nem általános(hogy rossz), de az sem hogy az ánusz termékek jók."<-ezen nincs mit magyarázni, van jó is és rossz is, pont azt írtam hogy nem általánosítom a márka termékeit.

    de én befürödtem párral, ezért nálam elvesztette a bizalmat, nem érdekel hogy ezer más terméke meg jó.

    továbbra is tartom, hogy belépő szinten/alsó kategóriában nagy számban gyártanak kifogásolható termékeket.

    ntomka: mert jó termékeket is gyárt, de ott van a marketing amiben szintén jók és felépítettek magukról egy olyan imidzset ami az átlagfelhasználók körében úgy hat kb, hogy ha laptop akkor asus és ennél nem is látnak tovább. ez mindaddig jó is, amíg minőséget gyártanak.

    [ Szerkesztve ]

    Aurea mediocritas

Új hozzászólás Aktív témák