Keresés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz MaciG #60 üzenetére

    Szerintem nem olvastad el figyelmesen amit írtam, ami tartalmazta azt is, hogy "Lejáratta magát", tehát nem mondtam egy szóval sem, hogy ő több lett, azt írtam hogy többnek akart látszani. De nem baj ;)

    Egyébként hogy jött az, hogy az érintett személy, tibi, (aki valójában az írás lényege és nem maga a tény hogy hogy mert visszajönni szó nélkül ban után) most 3 hónappal és 9 nappal az utolsó bejelentkezése után lett kitárgyalva? Ha az egyik hsz-ben linkelt moderátor hozzászólása alapján már tudta mi van, miért nem akkor raktátok ezt ki?

    Hja és oké, lett ez az írás, aztán egyszer ez is elsüllyed, a mondanivalójával együtt, és attól még akárki, bárki jöhet még, aki ilyet fog tenni mint ez a tibi srác.

    Tavaly volt már itt "móka" valaki miatt, most kellett találni egy másikat? Gamerkiller, nem azért lettél kibannolva, mert valakivel/valakiről nem épp szép dolgokat mondtál?

    Mert egy kicsit ez az eset is hasonlít rá.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák