Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Narxis #2 üzenetére

    Én viszont egyetértek vele, csak abban nem, hogy a Foxit Readert nem ajánlotta (az nincs az említett weblapon :) ).
    Gondolkodni tudni kell. Soha nem fogja azt ajánlani, hogy váltsd le a Windows-t, mert nyilván nincs olyan alternatív oprendszer, ami azt tudná (egyszerűen használható, kompakt, ablakos, és rá írják a játékprogramokat). De a Windows-os programok között bőven van alternatíva, és ha az egyik iszonyatosan lyukas, akkor simán lehet alternatív szoftvereket is ajánlani (lehet akár böngésző, akár pdf néző, esetleg office program -ami még a MS féléhez képest ingyen is van-, vagy bármi más). Az persze a felhasználótól függ, hogy hülyének nézi-e ezért a szakértőt (és majd a saját kárán tanul, a szakértők meg feljegyzik az újabb százalékos növekedést), vagy elgondolkodik rajta.

    Egyébként meg: én is sokáig AR-t használtam, aztán amikor észrevettem, hogy más hasonló programok jóval kevesebb erőforrással, jóval kevesebb biztonsági réssel, jóval kisebb méretben tudják ugyanazt, akkor elhagytam az Adobe olvasóját, és használtam/használok mást.

  • Joci10

    őstag

    válasz moonman #18 üzenetére

    Speciel én a 8-asról (8.1 vagy mi volt a verziószáma) váltottam, és mint említettem, én éreztem a különbséget. Nem szívesen váltok új programra egy már megszokottról, de a FR megkapta tőlem a lehetőséget, és nálam bizonyított (azóta nem használok AR-t). Eddig minden pdf-et megnyitott, és meggyőzött a memóriahasználata is (1GB RAM-os gép esetén ez is döntő fontosságú volt akkoriban).

    Szerk. #35: Lehet, hogy az jó alternatíva lesz (ha kész lesz), de a honlapon is említik, hogy jelenleg mindennapi használatra nem alkalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák