Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    Akkor egy kicsit pozitívkodok : kinyiffant a székem (régi levedlett irodai prém. cumó), vlmi hasonlót szerettem volna, nem ilyen "hd" jyskes/obi fogyóeszközt... ez volt hét elején.
    Nézegettem-nézegettem, erre szembejött velem az alzás BF (nov.13-dec.01.) és basszus, ott tényleg ilyen eredeti ár 50-60%-ért (árúkereső 1-2 éves árdiagramja alapján) mentek a székek; be is húztam egyett féláron. Nna mondom jó ideje kifeküdt a kormányom is, ránézek. Hoppácska, TM TMX Pro 55e? (75e volt a legjobb ár utóbbi évben) Jött az is szépen. Volt még durvább TM akció, de annak akciós ára is 150e körül mozgott, ahhoz nem volt kedvem.
    :DDD
    Persze kb 2-3 nap múlva ki is fulladt a raktárkészlet, de mondjuk itt a k*rva jó árak miatt (ilyen 20-30db volt még akció napján éjjel, szval kb 30-40-nel indulhattak, tehát nem csak beetés volt 1-2 darabbal).

    De pl vga(2070s) vagy gyerekjáték terén nem volt semmi egetverő.
    szerk: jja igen, de pl. Oculus Rift S 165e-ért ment (mondjuk ok, amazon-on is hasonló, de ott pl 1 év gari van)

    nna szóval van élet az átverősdin túl is

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

  • abéla

    senior tag

    Akkor ezek szerint BF tekintetében marad ez és az amazon/ebay/newegg.de/.uk/.nl? (már ha nem akarunk 1-2 hétig vámkezelésre várni).
    Ez esetben viszont minek izzadnak a többiek (ld. pl a cikkbéli "akciók") , csak köznevetség tárgyává teszik magukat.

    ...mondjuk ez módszer a magyar cégek sz*patására, a netes rendelések korában netto genyóság (-nak tűnik, de azért magyarázza el vlki, hogy mi erre a kiskapu idehaza, mert bizti van... ha már magyar virtus :DDD ,
    mondjuk szlovák/ír bejegyzett cég, ilyesmi? )

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák