Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    A héten vettem egy Series S-t azzal a szándékkal, hogy kölcsönadom havernak, mert ő is el van keseredve egy i5-6500 és gtx970 kombóval jelenleg. Fejleszteni most nagyon nem kell, ezt jeleztem is felé. Elmondása szerint outriders-t nézve kettéhugyozza a Series S a jelenlegi gépét még a konzolban lévő viszonylag gyenge "vga" ellenére is.

    Alapvetően az volt a szándék, hogy kipróbálja, megtetszik neki, majd vesz magának egyet. Tegnap adtam át a konzolt, és biztosan Series X vásárló lesz a közeljövőben elmondása szerint. Ha megérkezik az X, akkor megy a tesójához az S.
    Ha tesóját is "át tudom téríteni", akkor lesz igazából sikerélmény, mert onnantól el lehet felejteni pc-vel kapcsolatban :)

    Ketten ~500-600 ft/hó áron ki tudják hozni a game pass ultimate előfizetést (home-olás), az outriders-ért 20000 forintnál többet adott ki, ami day 1 gp-be került. Csak ennek az árából vehettek volna 1,5 évnyi gp ultimate-et.

    81500 forintba került a gép szállítással együtt, ha 4 hónap múlva visszakerül hozzám, akkor is legrosszabb esetben egy forintomba sem került, vagy 5-10e forinttal leszek "gazdagabb".

    Korábban egy fórumtársunknak vettem 90-ért egy Series S-t, és bár nem fogadta el még kölcsön sem tesztelésre, közös játékostársunk kb azonnal repült rá :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • elder troll

    senior tag

    válasz AxBattler #14 üzenetére

    Keresek hirdetést raktam fel 85-ért, múlt pénteken írt rám egy 80000-ért S-t kínáló eladó.
    Szóval csak apróról ninjáztam ezeket a kisebb gépeket, viszonylag jó értékelés miatt rám írt először az eladó.

    Amúgy nem illik pc-vel hasonlítani, de akkor is vicces, hogy még használtan is többe kerül egy 3700X, és akkor az 512-es ssd-t, a 10gb ddr6 ramot vagy a gtx970-et csukott szemmel ketté pisilő vga-ról még nem is beszéltem...

    [ Szerkesztve ]

  • elder troll

    senior tag

    válasz Victoryus #25 üzenetére

    Ne is mondd, 27 évesen lenulláztam magam anyagilag, hogy ne vigye a bank a szülői házat, amiben benne volt egy fél "lakásom" (válás). Sajnos az egészségem is bánta a történetet, így 29 évesen a saját hátsómat sem tudtam kitörölni. 3-4 évnyi dokihoz mászkálás után jó esetben a harmadára képes vagyok, szóval 8 órás munkát ellátni nem tudok, és így kellene nyugdíjas koromig eladósítani magam. Amit gyűjtögettem ingatlanra, még az ingatlan árnövekedést sem fedezte.
    Amikor lenulláztam magam anyagilag és egészségügyileg, akkor 6-8 millió volt egy lakás. Mire visszakaptam a kölcsönadott pénzem, addigra 14-18 millióra növekedett egy hasonló kaliberű ingatlan ára, amik jelenleg 20-25 körül mennek.
    Amúgy pont ezért kellett konzol irányába mennem, mert nem tudok egeres játékkal játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák