Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz BiP #45 üzenetére

    Bírom ezeket a desktopra nem kell mert a játékok nem használják ki embereket... Most ne értsd félre, nem akarlak megbántani, de ha sose terjednek el általánosságban a gamerek között a 6-8 magos procik, akkor szerinted minek programoznának rá? Nem azért nem használják ki általánosságban a játékok a több magot mert minek, hanem mert évekig a ketmag, (négy mag átlag pc usernek horror áron)+10% teljesítmény volt nyomva évről évre ....

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz BiP #59 üzenetére

    Értem, és mint írtam, nem bántó hangnemben szántam amit írtam. A jatekiparnak most az kellene, hogy az Intel is kezdje el rohamosan növelni a magok számát, mert hiába sikerült jól most a ryzen, és ad jó egymagos teljesítményt is úgy, hogy közben ugye 4-8 magig terjed a termékskála, de egy informatikában nem jártas ember általában 10 ből 9 szer szerintem intelt fog venni, mert arról többet látott hallott. És nyomhatja az amd a magokat, ha a proci vásárlók nagy része kettő / 4 magos procit vesz az inteltől. Fejlesztőknek arra kell fejleszteni ami a legelterjedtebb. De már beindulóban van a helyzet, egy két év és szerintem 4 mag lesz az általános, ha a verseny ilyen ütemben halad tovább.

    #61 ha nem jött volna a TR akkor az i9 széria mai napig nem létezne. És azért szerintem ilyen drasztikus árcsökkenés nem nagyon volt az utóbbi időben, tekintve Intel egyeduralkodo volt és annyiért adta a procijait amennyiért nem szégyellte.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák