Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonToni

    aktív tag

    válasz S_x96x_S #55 üzenetére

    Nekem ez az egész úgy bűzlik, ahogy van... mi a biztosíték arra, hogy ezeket a réseket eddig nem használta ki senki? Az, hogy csak mostanában jöttek a felszínre és terjedtek el, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy eddig ne lettek volna olyan kártevők, amik ne monitorozták volna a usereket...!
    Az nem gyanús senkinek, hogy az egyetlen nagy riválisa az Intelnek pont védett 90%-ban minden ilyesmi ellen?! Tudatosan építették úgy a hardvert, vagy netán ők generálták ezt az egészet?!
    Mondom, ez csak az én teóriám, de azért érdemes rajta elgondolkodni kicsit...

    Jelenleg is még Win7-et használok és a szokott oldalakon kívül nem nagyon látogatok semmi mást... munka, játék és annyi. Az megoldás lehet, ha pl. egy másik ssd-n van egy up to date Win10-es rendszerem?
    Mondjuk elég banális lenne, ha pl. játszanék, akkor rebbot és egyik ssd+Win7, ha dolgoznék vagy neteznék, akkor rebbot és másik ssd+Win10....?! Két külön gépet csak ezért nyilván nem fogok építeni, de szerintem más sem...

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák