• ZoltánZoltán és G.richard értékelése egymásról

    Hirdetés: Új Dobozos Lenovo ideapad 5 "Kis Gamer"Ultrabook -40% 14" Bivaly i7-1065G7 16/512GB FHD NVIDIA MX350

    ZoltánZoltán pozitív értékelést adott G.richard számára:

    Kedves értékelés olvasó!
    G.richard vásárló kiváló, profi Hardveres partner!
    Pontosan tudta, hogy mit szeretne, hozta a tökéletes gépválasztást. Kiválasztott egy minőségi ultrabookot, egy erős i7-es 10.generációs dedikált videokártyás gépet.
    Az adás-vétel a profizmus csúcsának jegyében zajlott le, a kommunikáció vele a rendkívül magas fokon túl, már a M.I.R Űrállomás frekvenciáin történt.
    A legnagyobb jóindulattal, és a legnagyobb szívvel ajánlom őt mindenkinek!
    Mintaszerű adás-vétel !!!
    Extra Piramidális csillagos 5-ös a hiper köb négyzeten x2 !
    És még persze Full-Full-Extra is !!!
    Maximálisan köszönöm a vásárlást

    G.richard pozitív értékelést adott ZoltánZoltán számára:

    Páromnak kerestünk új laptopot a régi helyett. Tudtam, hogy mit keresek, milyennek kell lennie a gépnek. Zoltán hirdetései között találtam meg a nekünk valót. Korrekt, pontos, részletes leírás volt a gépről, ez már önmagában bizalomgerjesztő, hogy eladó figyelmet fordít arra, amit árul. A sok-sok pozitív értékelés csak még jobban megerősített, hogy tőle fogunk vásárolni. A döntés után meg is történt a telefonhívás. Azonnal tudta Zoltán, hogy melyik gépet szeretném, pontosan tudta melyik érdekel engem. Nagyon gyors, pontos és részletes tájékoztatást kaptam arról, hogyan tudjuk az adásvételt lebonyolítani. Rendkívül kedves volt, minden kérdésemre választ kaptam, gördülékenyen történt minden. Üzenetben minden szükséges adatot elküldtem ami a szállításhoz szükséges. Nagyon gyorsan választ kaptam, hogy melyik nap fogja feladni, mikor fogjuk megkapni a laptopot. Úgy is lett. Tökéletes csomaglásban érkezett. Tökéletes külső/belső állapotnak örvend a gép, teszi a dolgát, ahogy kell. Ezt az értékelést már "róla" írom. Nem volt bennem kétség semmivel kapcsolatban!
    Bátran ajánlom mindenkinek, hogy tőle vásároljon!!
    Innen is köszönjük még egyszer a gépet!