Keresés
  • pdalcd és Valaki87 értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    pdalcd negatív értékelést adott Valaki87 számára:

    Eléggé szelektíven emlékszel a történtekre, de akkor itt a teljes verzió a rend kedvéért: 1. Azért hívtalak az otthonomhoz, mert nem átverés volt (s te voltál a vevő)! 2. A telefont kipróbált, megtekintett állapotban vetted át működőképesen! Ha egy telefonnak baja van (kijelző és alaplaphiba) akkor azt nem lehet kipróbálni, sem az utolsó verzióra frissíteni. Érdekes mód a készülék megélt ~6 évet mielőtt a kezedbe került. Nem volt benne 4 órás időzítő, hogy pont nálad romoljon el, de persze erre van kb. 1% esély minden esetben. 3. A tartozékait nem kérted amivel használva volt, ergo nem tudom, hogy mit dugtál rá és mi történt vele abban a 4 órában miután hozzád került. Érdekes mód nálam nem sült meg az alaplap töltés közben. 4. Amikor jelezted felém a problémát akkor te azt mondtad, hogy "néha a kijelző nem érzékel". Mint felelős eladó a készülék életkoránál fogva ezt megértettem, s noha külön garanciát nem adtam a készülék mellé, felajánlottam, hogy visszaveszem vagy cserélem ha szeretnéd! Mivel elmondásod szerint a készülék nem a tiéd volt hanem a barátodnak vetted, megkérdezed őt. Később ismét beszéltünk és a barátod kitalálta, hogy a készülék már be sem kapcsol, illetve nem látni semmit a kijelzőn. Ez már így ebben a kombinációban felettébb szokatlan, mivel a kijelző még ha nem is érzékelt (elmondásod szerint) a készüléknek még működnie kéne. 5. Ezután felajánlottam, hogy HA a készülék széria számát kitudjuk olvasni akkor is visszaveszem, DE HA NEM akkor értelemszerűen nem fogom visszavenni, sem cserélni sem. Ezt ti nem fogadtátok el és a barátod elkezdett fenyegetni, mire én bemondtam a bíróságot, mert az ilyen helyzetet pedig én nem tudom elfogadni. 6. De még ennek ellenére is megkértelek szépen titeket, hogy légyszi nézzétek meg, hogy kiolvasható -e a széria szám és szóljatok vissza, hogy mi a helyzet. Ezt te nem tetted meg, hanem inkább megírtad ezt a negatív értékelést.

    Én továbbra is fenntartom, hogy a készülék rendben volt és feltételezhetőleg a nem rendeltetésszerű használat eredménye volt, hogy számomra ismeretlen körülmények között először a kijelző aztán még az alaplap is gyorsan tönkrement nálad. Ahogyan minden hirdetésemnél is látszik alapos és precíz munkát végzek. Amivel baj van, azt korrekten leírom és lefényképezem. Így fogok tenni a jövőben is. Szóval köszönöm a negatív értékelést és azt, hogy én is kifejthettem az álláspontom.

    Az én negatívom nem "bosszúnegatív". Azért adom, mert annak ellenére, hogy (én legalább is úgy érzem) mindent megtettem (értelemszerűen a vakon és szó nélküli visszavásárlást kivéve) ti nem voltatok együttműködőek (nem válaszoltatok arra a kulcs kérdésemre, hogy a szériaszám kiolvasható -e - mert ezen múlt minden) helyette megfenyegettetek.

    Valaki87 negatív értékelést adott pdalcd számára:

    Sajnos a hirdetett telefon megvétel után 4 órán át működött.
    Este 19:00 körül vettem a telefont ( elmentem hozzá kocsival Kerepesre) , és 23:00 környékén már jeleztem is neki, hogy a telefon teljesen megadta magát. Először a kijelző nem érzékelte a nyomást/érintést történt egy pár "hard reset" ezután töltőre került és a töltéstől kikapcsolt, majd már soha nem kapcsolt be.
    Az ő elmondása alapján, tesztelt hibátlan telefon volt, nálam viszont megadta magát 4 óra működés után....Mikor jeleztem neki egyébként, akkor az volt a válasz, hogy ad helyette egy régi "iphone SE" vagy egy Iphone 7 ami drágább de visszaszámolja nekem ezt a készüléket,mivel nekem nem felelt meg egyik sem így azt mondta, hogy találkozunk a bíróságon akkor...17 ezer ft-ról van szó...Így kihagyom a bíróságot, de mindenki jól nyomkodja meg helyben a nála vásárolt dolgokat!