Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz arty #69 üzenetére

    Talán mert átlag felhasználó hülye lenne +10 ezret kiadni egy 8150-ért, ami kb. felmosófejként szolgák 2500k-nak. A 8120 meg már sokkal gyengébb, azt meg egy kb. 2400as intézi el. Apu-ra meg nem adunk, gamer úgyis vesz vga-t. Nem gémer meg vesz egy A8-ast vagy A6-ost oszt jónapot. Én néztem torrentezős, tv-re kötött filmnézős gépet, de még az A6-os is sok lenne, mind tudásban, mint anyagilag... 50 ezerért már androidos média centert kapok wifi-vel...

    Én meg úgy gondolom, veszek egy jó kis ivy-s gépet, aztán nem fogom lecserélni egy-két éven belül, netán 4 éven belül, mint az átlag user a ph!-n... Legtöbben úgyis ezt kérdik, ,,érdemes lecserélni a 2500k-t???'' No akkor most az átlag user nem ph!-zik, erre jutottunk :D

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz arty #76 üzenetére

    Hát igen, a felhasználók 80%-nak tuti elég lenne egy jóval gyengébb CPU és egy olyan szgép aminek max. 100W-os a tápegysége. Még a gamerek is totál feleslegesen váltanak a tavalyi, tavalyelőtti CPU-król, mert alig van hatása a játékokra, főleg hogy sok játék továbbra is csak 1-2 magot használ. Ha van extra pénze sokkal hasznosabb videokártyára költeni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • TGWH

    őstag

    válasz arty #76 üzenetére

    Lehet. De amd fronton venne gyengébben drágábban :D gondolom ez a jobbik eset :)

    Tigerclaw, nekem p4-van :D Én meg fogom érni, hogy ugyan úgy 100%-on fog pörögni a proci (SB vagy IB természetesen) akár netezés közben, mint most :D

    berVi banyek, ne húzzatok fel. Hol drágább az intel, mint a vele egy szinten lévő AMD? SEHOL! 8150 drága és gyenge, 8120 még gyengébb, és olcsóbb. De könyörgöm, az már nem a 2500K ellenfele... ezt nem érti meg sok amd-s...

    Hisztogramm, nem befolyásolja az amd-s proci az inteles árát, fordítva sem. Szépen belövik a konkurens árszintjére.

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák