Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz erer1000 #25 üzenetére

    Ez szerintem is így van. Plusz az új memóriakezelési eljárásokkal, amilyen a DirectStorage API is, elképzelhető, hogy teljesen más lesz a helyzet. Mármint nem a fizikai korlátokra gondolok a lapka szintjén, hanem arra, hogy ez akár át is hidalhatja a még kisebb latency-re vágyó szoftverek korlátait. Szoftveresen. De ennyire nem látok bele a dolgok mélyébe. Azt meg én sem tudom, hogy mire lehetne jó még kisebb latency (pl. az általad említett 6-7 ns), de simán lehet, hogy van olyan alkalmazási terület, ahol lenne értelme. Ettől még azt sem tudom elképzelni, hogy a valós késleltetés/késlekedés, a feedback hatás miatt valaha is lenyomható azonnali vagy aközeli értékre. Talán a quantumszámítógépek esetében, de ott is ki kell olvasni és "el kell vinni" az információt valahova (akár a kijelzőre, akár adattárolóig), miután megtörtént a kvantumváltás és az sem hiszem, hogy azonnali. Az kb sci-fi kat. Szóval 6-7 ns reális lehet talán, azalatt meg lehetetlennek érzem.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák