Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tüzi #15 üzenetére

    Élem a balga melósok életét. Semmi titok nincs benne. Na persze más az intimitás, abba nem hagyok betekintést.
    Kukkoljon bárki, aki csak akar. Kövessenek ügynökök felhajtott gallérral, nem zavar. Jegyzeteljék csak, hogy milyen autót csodáltam meg, miféle mesés DVD-t vettem. A csipkés bugyi meg száradjon lelkükön, ha arra is kíváncsiak.

    Jog, jogtalanság.
    Tényleg az a legfontosabb kérdés, hogy a reggeli rántottámat ne lássa illetéktelen?
    Nem lenne fontosabb az, hogy a bűnözés lehetetlenné, vagy legalábbis gyorsan felderíthetővé váljék?

    Tezsvérem, pillanatnyilag elmélet ez az egész. Mire eljutunk a megvalósításig, vagyis eljutsz, én már nem élek, Neked meg nem lesz erőd ahhoz, hogy megfenyítsd a dokit, aki gyermekedbe készül a chip-et beültetni. Arról nem is beszélve, hogy addigra gyermeked döntésképes felnőtt lesz, önmaga határozza meg, hogy mit akar, Te pedig nem tehetsz mást, tudomásul veszed döntését.

    Az én gyerekeim már 30 fölöttiek. Ennek értelmében csakis saját sorsomról döntök, hiszen mindketten más kerületben, saját lakásukban élik életüket.

    Engem már sok csőbe behúztak, tezsvérem. Ez az egy ha cső is, legalább elméleti. Jól eldumcsizunk róla, érvelünk hasznossága, avagy ártalma mellett, de még nem létezik.

    "Tezsvérem. Ku.vára nincs senkinek semmi köze/joga tudni, hogy éppen merre jársz."
    Joga nincs, de bárkit felhatalmazok, hogy kövesse életem mozzanatait. Tiszta vagyok, és az is maradok.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák