Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forumpista

    tag

    válasz Noukoum #36 üzenetére

    Szinte az egész iphone 12 vonal (a pro maxot leszámítva) mini telefonokból áll (146 mm magas, androidon nem tudom jelent-e meg 2020-ban akár csak egy ilyen méretü telefon is flagship kategóriában), ezért nem fogy annyira a 12 mini.

    Mert a 12 mini az mai mércével mérve már nem is mini, hanem mikró. Így aztán ha valaki "csak" mini telefonra vágyik iphone vonalon, akkor elég sokfélét választhat.
    Mikróból meg ott az SE.

    Szóval ha a kérdés az, hogy van-e igény mini telefonra, akkor igen van, az Apple mutatja hogy dominálja velük a fél világot.
    Hogy van-e igény mikro méretü telefonokra?
    Szerintem erre is van, mert ha azt mondjuk hogy a miniből eladott ~20 millió db nem indokolja hogy ezen userek igényeit is kielégítsük, akkor például a samsungnak is nem lenne szabad S kategóriás telefont gyártania mert hát nincs igény rá :)

  • forumpista

    tag

    válasz Noukoum #52 üzenetére

    "De látom a 2 bites gondolkodás itt is megvan"
    Vegyél vissza az arcodból, nem őriztünk együtt libát.

    A pixel 5 egyébként nem flagship és csak pár országban kapható, az s21 pedig magasabb majd fél centivel, és meg is érkeztünk oda, hogy androidos fronton az iphone 12 mérete az alapból a mini kategória ha az androidos telefonokkal vetjük össze.
    Az hogy 2021-ben a mini méret az ami, arról már nem én tehetek, volt olyan amikor egy iphone 12 méretű telefon féltéglának meg phabletnek volt hívva, de a világ változik.

    Egyébként meg arról írsz kisregényt amiről akarsz, te vagy az a kemény legény, akinek saját bevallása alapján még sosem volt e-autója, mégis kiosztod az összes villanyautó tulajdonost a kapcsolódó topicokban hogy nem is azt tudja az autója amit ő tapasztal.
    Gondolom telefon fronton is hasonlóan nagy tapasztalatod van, gyanítom sosem volt iphone-od de te aztán megmondod hogy ki miért vesz vagy nem vesz iphone-t...

Új hozzászólás Aktív témák