Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz GeryFlash #11 üzenetére

    Mi volt a baromság? Szerintem max FP16-ban fog tudni annyit, különben jóval erősebb lenne, mint a Vega 64, ami ki van zárva, vagy magadnak mondasz ellent.

    (#12) daa-raa: Ahogy előző konzolgenerációnál, úgy itt sem lesz hókusz-pókusz. 4K-ban nyers gpu számít.

    (#10) X Factor: Jól tudom, hogy mi a helyzet, de ezért az AMD is hibás, mert elengedte a PC gaminget. Normális, hogy fejlődik a felbontás, de a GPU árak irreálisan magasak, az új nvidia főleg a konkurencia hiánya miatt.

    (#14) hombre[EU]: Idén még elég ez a konfig, de pl. A 64-esített Vega 56-om már csak freesynckkel képes futtatni a Metrot 4K-ban, jónéhány dolgot levéve. Ha jövőre tesz az Nvidia egy ugyanekkora lépést előre, akkor már komoly 4K low vs 4k ultra szakadék lesz a konzol és a PC között, ami csak fokozódni fog az elkövetkező 3 évben. Pedig azt terveztem, hogy amennyiben single játékokhoz lesz egér + bill kombo, lecserélem a PC-m egy barbonera és veszek konzolt, de ekkora szakadékot nem biztos, hogy le tudok nyelni. Az optikai meghajtó viszon dícséretes, a dobozos játékok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák