Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz azbest #36 üzenetére

    Figyi, van aki tényleg így él. Szerencsejátékozik a tőzsdén.

    Múltkor láttam egy arcot, aki pár nap alatt duplázta a pénzét a screenshotok szerint. És nem 10 fillért, hanem 1M USD-t tett kettővé. Ki is fejtette a posztjaiban, hogy ő mindig "all in"-nel játszik, aztán néha oké, néha nem.

    Szerencsejáték? Az.

    Én csinálnám? Nem,

    Attól még van aki bevállalja.

  • KROK640

    veterán

    válasz azbest #36 üzenetére

    Egyetértek.
    Egyébként van 2-3 szerencsejátékos ismerősöm, az egyiik pont ez a tipikus all-in tipus. Valamikor két Budapesti lakása volt, most egy sincs, már kocsija sincs, külföldön dolgozik, de ígyis folyamatosan filléres gondjai vannak, és súlyos milliós tartozások mindenfelé. Saját bevallása szerint volt olyan, hogy 6 milliót veszített egyetlen éjszaka alatt.

    Aztán van egy pár, ők mostanában lendültek bele, már ahogy elnéztem ők is "rákerültek a görbére", néha nyernek, akkor féltéglával döngetik a mellüket, nagy előadások mennek arról, hogy a szerencsejátékból meg lehet élni, és akinek van esze erre alapozza a jövőjét ...

    És egy srác, aki az előbbieket ismeri, ő már rájött, hogy mindig többet tesz bele akármilyen sokat is nyer, mikor egyszer 13 millát nyert, akkor bevallotta, hogy kb 15 milliónyit játszott el előtte pár hónap alatt, valamint a 13 milla majd felét "visszajátszotta". Most két állásban dolgozik mert "tartozásai" vannak, de talán, talán... már rájött, hogy nem lesz jó vége ha szerencsejátékozik.

    Az ilyen cikkek egyébként azért is károsak, mert azokról szólnak akiknek sikerült. Az átlag ember meg azt hiszi, hogy nééé ennek is meg annak is sikerült megyek játszok, nekem is fog. AZ a sok száz-ezer ember meg aki mindenét elveszítette névtelen marad, és senki sem szól róluk. EGy cikk sem azzal fejeződik be, hogy ez mekkorát kaszált, de ugyanakkor az elmúlt 1 hónmapban (most full hasamra ütök) mondjuk 2000 ember országszerte meg hatalmasat bukott ugyanezzel ...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • válasz azbest #36 üzenetére

    pesten is feltehetné a piros hetesre, csak előtte mondja meg, hogy melyikre, mert akkor felmegyek, veszek egy jegyet, annyit megér :)

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák