Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Én valamilyen szinten még hihetőnek is tartom.
    Ha nekem lett volna ilyen szerződés a fiókomban, én is a tenyeremet dörzsölgetve vártam volna, míg napról napra egyre zsírosabbra növi ki magát a vállalkozás, és akkor húztam volna elő, ha már stagnálni kezd a növekedése, vagy ha megszorultam volna anyagilag.

    Bár jó, 7 év azért talán már kicsit sok, de pár évet simán vártam volna, ha látom, hogy a cég vagyona egyre csak gyarapszik, vagyis ingyen dolgoznak nekem odafent. És vegyük hozzá, hogy csak az utóbbi pár évbe lett igazán sikeres, nem olyan régóta kell harapdálnia a körmeit esténként, hogy "na még várok egy kicsit...", elképzelhető, hogy csak nem rég jutott eszébe, hogy "Nabazdmeg! Hát ez a kis egyetemi project, amit pénzkidobásnak hittem, meg egy az egyben a facebook, akkor ez az enyém!", akár úgy, hogy kerestek valami régi iratot, és vagy ő, vagy valaki más látta meg.

    Én is találtam már érdekes dolgokat a nagyapár iratai közt, mikor engem kért meg, hogy "te még látod a betűket, elveszett a...", akár mai pénzre átszámolva értékes, de mára érvénytelen papírokat...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák